Paskutinis testą sprendė

arturas
Testo rezultatas: 63%
TESTAS NEIŠLAIKYTAS

Naujausi KET bilietai ir testai kompiuteryje ir telefone

Mokomąjame puslapyje KETbilietai.lt  yra naujausi vairavimo testai, kuriuos galima spręsti internete arba savo mobiliąjame telefone ir greitai pasiruošti egzaminui REGITROJE.

Testų klausimai yra periodiškai atnaujinami vairavimo mokyklų teorijos ekspertų. Informacija taip pat keičiama iškarto, kai tik įsigalioja kokie nors pakeitimai Kelių eismo taisyklėse arba vairuotojų ruošimo tvarkoje.

KETbilietai.lt klausimai yra panašūs į duodamus per vairavimo teorijos egzaminą VĮ "Regitra".

 KET bilietai ir testai sprendimo langas

 


 

Ką daryti norint gauti vairuotojo pažymėjimą?

Kaip pasiruošti vairavimo egzaminui eksternu?
Apie egzaminus VĮ Regitra

Kaip reikia mokytis KET bilietus?
Atsiliepimai
Pagalba

VAIRAVIMO MOKYKLOMS


Raktiniai žodžiai: Vairavimo teorijos egzamino įskaita, Regitros marsrutai, Regitros biletai, vairavimo egzaminas, Kategorija, nuotolinis mokymasis

Atsiliepimai

Monika, vairavimo mokykla PERFECTIN: Mūsų mokiniai jau pusę metų mokosi tik KETbilietai.lt svetainėje. Pastebėjome, kad nuo tada beveik 100% išlaiko egzaminą VĮ „Regitra“ iš pirmojo karto. Taip pat matome, kad mokiniams patinka spręsti testus telefone.

Rimgaudas: Labai ačiu už šią šaunią svetainę, turėjau perlaikyti egzaminą, po teisių sulaikymo. Spręsdamas užduotis šioje svetainėje, sužinojau daug naujų KET taisyklių pakeitimų, nes teises buvau laikęs prieš 20 metų.

Skaityti daugiau atsiliepimų