Paskutinis testą sprendė

Paulius
Testo rezultatas: 76%
TESTAS NEIŠLAIKYTAS

Vairavimo egzaminas

MOKYKLINIAI EGZAMINAI
Baigus kursus mokykloje laikomi mokykliniai teorijos bei vairavimo egzaminai. Juos išlaikius, įgyjama teisė laikyti egzaminus vairuotojo pažymėjimui gauti VĮ "Regitra".
Mokykliniai egzaminai yra kaip repeticija prieš egzaminus Regitroje. Jie yra tam, kad valstybinius egzaminus išsilaikytum iš pirmo karto, kadangi  Regitroje egzaminų perlaikymas yra mokamas.

Praktinis vairavimo egzaminas
Baigus praktinio vairavimo pamokas laikomas mokyklinis praktinio vairavimo egzaminas. Egzamino tvarka analogiška Regitros egzaminavimo tvarkai. Po egzamino sužinosi  objektyvią nuomonę apie pasirengimo Regitros egzaminams lygį, daromas klaidas.
Išlaikius praktinį vairavimo egzaminą, reikia registruotis Teoriniam egzaminui Regitroje.


VALSTYBINIAI EGZAMINAI
Būsimiems vairuotojams, neturtintiems 18 metų: egzaminai VĮ "Regitra", laikomi ne anksčiau kaip 18 metų gimtadienio dieną, automobiliai kurių leidžiama maksimali masė ne didesnė kaip 3500 kg ir turintys ne daugiau kaip aštuonias sėdimąsias vietas be vairuotojo vietos; šie automobiliai gali būti sujungti su priekaba, kurios leidžiama maksimali masė ne didesnė kaip 750 kg;

Teorijos egzaminas Regitroje
Laikyti teorinį egzaminą Regitroje galima pasiruošus savarankiškai. Prieš tai turi užsiregistruoti  telefonu arba internetu, adresu
www.regitra.lt. Teorijos egzaminas vyksta prie kompiuterių ir susideda iš 30 klausimų (B kat.), iš kurių teisingai reikia atsakyti bent  80%. Testui spręsti skiriama 30 min.
Egzaminavimo programa yra unikali. Vairavimo mokyklose esamos programos yra labai panašios, tačiau ne tokios pačios.
Valstybinio Teorijos egzamino kaina - 35 Lt. (Tiek pat kainuos ir kiekvienas perlaikymas, jei egzamino neišlaikysi iš pirmo karto).
Išlaikęs Valstybinį Teorijos egzaminą, gali laikyti Praktinį vairavimo egzaminą.

Praktinis egzaminas Regitroje
Praktiniam vairavimo egzaminui taip pat turite užsiregistruoti Regitroje. Praktinį egzaminą laikyti leidžiama, jei sumokėta įmoka už šį egzaminą ir visa įmoka už transporto priemonės naudojimą egzamino metu.


REIKALINGI DOKUMENTAI VALSTYBINIAM EGZAMINUI
1. Asmens pasas;
2. Vairavimo mokyklos baigimo liudijimas;
3. Vairuotojo sveikatos patikrinimo pažyma. Tokias pažymas išduoda, bet kuri poliklinika (kaina nuo 30 iki 50 Lt). Taip pat galima patikrinti sveikatą ir pačioje mokykloje (kaina paprastai apie 35 Lt);
4. Pirmosios pagalbos kursų baigimo pažymėjimą (kaina apie 20 Lt).
5. VĮ "Regitra" turite sumokėti už:
- Teorijos egzaminą - 35 Lt
- Praktinį egzaminą - 107 Lt

Egzaminas eksternu
Vairavimo kursai eksternu nuo kursų grupėje skiriasi tuo, kad teoriją gali pasiruošti pats, nereikia lankyti užsiėmimų. 
Kai pasiruoši teorijos egzaminui, registruokis Regitroje Teoriniam egzaminui.
Išlaikęs teorijos egzaminą Regitroje, gali pradėti mokytis praktinio vairavimo vairavimo mokykloje. Išlaikęs mokyklinį vairavimo egzaminą, registruojies, išlaikai praktinio vairavimo egzaminą Regitroje ir mėnesio bėgyje gausi teises!

Ką daryti norint gauti vairuotojo pažymėjimą?
Kaip pasiruošti vairavimo egzaminui eksternu?
Apie egzaminus VĮ Regitra

Kaip reikia mokytis KET bilietus?
Atsiliepimai
Pagalba

 

Atsiliepimai

Monika, vairavimo mokykla PERFECTIN: Mūsų mokiniai jau pusę metų mokosi tik KETbilietai.lt svetainėje. Pastebėjome, kad nuo tada beveik 100% išlaiko egzaminą VĮ „Regitra“ iš pirmojo karto. Taip pat matome, kad mokiniams patinka spręsti testus telefone.

Rimgaudas: Labai ačiu už šią šaunią svetainę, turėjau perlaikyti egzaminą, po teisių sulaikymo. Spręsdamas užduotis šioje svetainėje, sužinojau daug naujų KET taisyklių pakeitimų, nes teises buvau laikęs prieš 20 metų.

Skaityti daugiau atsiliepimų