Paskutinis testą sprendė

Brigita Gaižauskaitė
Testo rezultatas: 3%
TESTAS NEIŠLAIKYTAS

Vairavimo egzaminas

 

MOKYKLINIAI EGZAMINAI

Mokykliniai egzaminai yra kaip repeticija prieš egzaminus „Regitroje“. Jie skirti tam, kad kuo daugiau mokinių valstybinius egzaminus išsilaikytų iš pirmo karto. Taip taupomas laikas ir pinigai, juk „Regitroje“ egzaminų perlaikymas yra mokamas.

Praktinis vairavimo egzaminas
Baigus praktinio vairavimo pamokas, laikomas mokyklinis praktinio vairavimo egzaminas. Egzamino tvarka dažniausiai yra analogiška „Regitros“ egzaminavimo tvarkai. Po mokinys sužino objektyvią nuomonę apie pasirengimo „Regitros egzaminams lygį“, daromas klaidas. Išlaikius praktinį vairavimo egzaminą, reikia registruotis praktiniam egzaminui „Regitroje“.


VALSTYBINIAI EGZAMINAI

Tiek teorinį, tiek praktinį vairavimo egzaminą VĮ „Regitra“ gali laikyti tik aštuoniolikos metų sulaukę asmenys.

Teorijos egzaminas „Regitroje“
Laikyti teorinį egzaminą „Regitroje“ galima pasiruošus savarankiškai. Registruotis į egzaminą galima telefonu arba internetu (adresu
www.regitra.lt). Teorijos egzaminas vyksta prie kompiuterių ir susideda iš 30 klausimų (B kat., kitoms kategorijoms gali būti daugiau), iš kurių teisingai reikia atsakyti bent 80 procentų. Testui spręsti skiriama 30 minučių.
Egzaminavimo programa yra unikali. Vairavimo mokyklose esamos programos gali būti labai panašios, tačiau ne tokios pačios. Valstybinio vairavimo teorijos egzamino kaina – 10,14 Eur (tiek pat kainuos ir kiekvienas perlaikymas, jei egzamino nepavyksta išlaikyti iš pirmo karto). Išlaikius valstybinį vairavimo teorijos egzaminą, galima laikyti praktinį vairavimo egzaminą.

Praktinis egzaminas „Regitroje“
Laikyti praktinį vairavimo egzaminą „Regitroje“ galima tik pabaigus nustatytą praktinio vairavimo kursą vairavimo mokykloje. Praktiniam egzaminui taip pat galima užsiregistruoti telefonu arba internetu.

DOKUMENTAI, REIKALINGI VALSTYBINIAM EGZAMINUI „REGITROJE“:
1. Asmens dokumentas;
2. Vairavimo mokyklos baigimo liudijimas;
3. Vairuotojo sveikatos patikrinimo pažyma. Tokias pažymas išduoda, bet kuri poliklinika (kaina nuo 10 iki 15 eurų). Taip pat galima patikrinti sveikatą ir pačioje mokykloje (kaina paprastai apie 10 eurų);
4. Pirmosios pagalbos kursų baigimo pažymėjimas (kaina apie 15 Eur).
5. Siekiant gauti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, VĮ „Regitra“ reikės sumokėti už:
– Teorijos egzaminą – 10,14 Eur
– Praktinį egzaminą – 31 Eur

Egzaminas eksternu
Vairavimo kursai eksternu nuo kursų grupėje skiriasi tuo, kad mokinys teoriją gali pasiruošti pats, jam nereikia lankyti užsiėmimų. Tai galima padaryti sprendžiat testus svetainėje KETbilietai.lt. Pasiruošus teorijos egzaminui, galima registruotis teoriniam egzaminui. Tačiau praktinį vairavimo egzaminą 
galima laikyti tik pabaigus nustatytą praktinio vairavimo kursą vairavimo mokykloje. Tiesa, išlaikius vairavimo teorijos egzaminą „Regitroje“, galima papildomai mokytis vairavimo su šeimos nariu.

Ką daryti norint gauti vairuotojo pažymėjimą?
Kaip pasiruošti vairavimo egzaminui eksternu?
Apie egzaminus VĮ „Regitra“
Kaip reikia mokytis KET bilietus?
Kaip suvaldyti stresą per teorijos egzaminą?
KET testas
Atsiliepimai
Pagalba

Atsiliepimai

Monika, vairavimo mokykla PERFEKTIN: Mūsų mokiniai jau pusę metų mokosi tik KETbilietai.lt svetainėje. Pastebėjome, kad nuo tada beveik 100% išlaiko egzaminą VĮ „Regitra“ iš pirmojo karto. Taip pat matome, kad mokiniams patinka spręsti testus telefone.

Rimgaudas: Labai ačiu už šią šaunią svetainę, turėjau perlaikyti egzaminą, po teisių sulaikymo. Spręsdamas užduotis šioje svetainėje, sužinojau daug naujų KET taisyklių pakeitimų, nes teises buvau laikęs prieš 20 metų.

Skaityti daugiau atsiliepimų

KET testai

Nemokami testai

KET testas dviračio vairuotojams:

Nemokamas KET testas dviratininkui

Nepilnas KET testas (B kat.):

Nemokamas KET testas vairuotojams 2016

 

Pilni KET testai

A (A1,A2, A, AM), B, BE, C, CE, D, DE kat. testai:

Pilni KET testai A, B, C, D kat.