Paskutinis testą sprendė

Vygantas
Testo rezultatas: 53%
TESTAS NEIŠLAIKYTAS

Vairuotojo pažymėjimas

Vairuotojo pažymėjimas yra išduodamas nuolat gyvenantiems Lietuvos Respublikoje ne jaunesniems, nei nustatyto amžiaus asmenims, kurių sveikatos būklė yra tinkama vairuoti tam tikros kategorijos transporto priemonę, mokantiems Kelių eismo taisykles, turintiems medicininę vairuotojo sveikatos pažymą, išklausiusiems pirmosios medicinos pagalbos kursą bei išlaikiusiems vairavimo teorijos ir praktikos egzaminus VĮ „Regitra“.

Išmokti kelių eismo taisykles galite lankydami vairavimo kursus arba mokydamiesi savarankiškai. Išklausyti pirmosios medicinos pagalbos kursą ir pasitkrinti sveikatą galite pasirinktoje medicinos įstaigoje arba savo vairavimo mokykloje.


KET testai, esantys šiame puslapyje, padės jums tinkamai pasiruošti vairavimo teorijos egzaminui.

Vairuotojo pažymėjimas

Atsiliepimai

Monika, vairavimo mokykla PERFEKTIN: Mūsų mokiniai jau pusę metų mokosi tik KETbilietai.lt svetainėje. Pastebėjome, kad nuo tada beveik 100% išlaiko egzaminą VĮ „Regitra“ iš pirmojo karto. Taip pat matome, kad mokiniams patinka spręsti testus telefone.

Rimgaudas: Labai ačiu už šią šaunią svetainę, turėjau perlaikyti egzaminą, po teisių sulaikymo. Spręsdamas užduotis šioje svetainėje, sužinojau daug naujų KET taisyklių pakeitimų, nes teises buvau laikęs prieš 20 metų.

Skaityti daugiau atsiliepimų

KET testai

Nemokami testai

KET testas dviračio vairuotojams:

Nemokamas KET testas dviratininkui

Nepilnas KET testas (B kat.):

Nemokamas KET testas vairuotojams 2016

 

Pilni KET testai

A (A1,A2, A, AM), B, BE, C, CE, D, DE kat. testai:

Pilni KET testai A, B, C, D kat.