Atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą arba pastabą, ačiū! >>

A.Plauska

Nu tikrai padėjo šita programa, užsisakiau 14 dienų planą, tai pilnai pakako. Išsilaikiau Regitroje teoriją iš pirmo karto, o ir klausimai kaip ir matyti atrodė. Tikrai patariu visiems, nepasigailėsit! :)

Gabija

Mokiausi vairavimo teorijai šiame puslapyje 12 dienų, buvau išsisprendusi visus klausimus. Regitroje išlaikiau teorijos egzaminą 84%. Buvo keletas nematytų klausimų, tačiau labai džiaugiuosi šia mokymo programa :)

Donatas

Skiriasi klausimų žymėjimas, čia ir Regitroj. Žinant teisingą atsakymą, reikia dar mokėti jį pažymėti. Pvz Draudžiamas aukštis geležinkelio pervažoi. 4,5/5/5,5/metro. Čia reikėjo paženklinti visus atsakymus, nes virsija. Regitroje tik 4,5. Padariau 4 klaidas neišlaikiau.

Alvita

Regitroje teorijos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto, puiki programa!

Aurimas

Išlaikyta sėkmingai, klausimų formuluotė ir atsakymai vienas prie vieno Regitroje kaip ir čia.

Karinutė

Ačiū labai šios programos kūrėjui. Regitroje išlaikiau. Padariau tik 2 klaidas. Klausimai regitroje buvo labai panašūs. Linkiu sėkmės laikantiems!Ir svarbiausia nesijaudinkit!

Rokelis

Liuks, teorijos egzaminas išlaikytas! Pasitaikė labai panašių klausimų :), patariu spręsti tik ČIA,:)

Miglė

Egzaminas išlaikytas, tačiau buvo labai sunku, kadangi spręstu klausimų buvo tik 14 is 30.. Tikrai daug visai nematytų klausimų (pries egzaminus buvau išsisprendus visus klausimus).

Roberta

Pasiklioviau jusu bilietukais ir egzaminas išlaikytas iš pirmo karto ! Ačiū ;) rekomenduoju 100%

Tatj

Liuks egzaminas regitroje išaikytas, panašus klausimai, linkiu sėkmės laikantiems, patariu spręsti bilietus tik šioje svetinėje :))))

Emilija

Tikrai gera svetainė ruošiantis teorijos egzaminui, bet jau man asmeniškai tai labai padėjo. Rekomenduoju ir kitiems išbandyti.

Audra

Labai gera svetaine, tik labai trūksta klausimu iš automobilio technines pusės, pvz.: Kodėl pavojinga nuo statmenos nuokalnes važiuoti automobiliu išjungus varikli? ir panašių..

siaubas

Čia rinkau po 90+ o Regitroje vos 70...

Alinux

Ačiū.Išlaikiau iš pirmo kart:) Rekomenduoju visiems kam tik tai reikalinga.

Stasioks

96 procento išlaikau testą.

Crhex

Sveiki aciu už gerą programą tikrai gera pasimokiau savarankiskai dvi dienas ape 14 val bendrai ir nuvariau į regitra islaikiau iš pirmo karto čia kalbu ape A kategorija is 31/35 rezultatas, klausimai buvo vienas prie vieno kaip šioj sistemoi nedgi paveiksliukai, tai mokytis čia verta, ačiū visai komandai.

Kakavine

Ačiū, Jūsų sudaryti KET testai man labai padėjo ruošiantis teorijos egzaminui !

Rolandas

Sveki  super programa man labia padejo  teorijos egzaminas islaikytas aciu

Dovydas

Išties KETbilietai.LT yra geras tinklalapis mokytis KET, nes yra nemažai klausimų, taip pat yra ir "suktų" kurie paskatina skaityti viską nuodugniai. Tad tikrai ši svetainė padeda ir padės daugeliai pasiruošti TEORIJOS EGZAMINUI.

Domas

Kartojasi labai dažnai tie patys klausimai , nuo to naujo neišmoksiu..

Ginetele

Užsisakiau 14 dienų narystę ir ruošiausi teorijos egzaminui būtent spręsdama šitame puslapyje pateiktus testus jie buvo panašūs į pateiktus Regitroje todėl tikrai padėjo išlaikyti teorijos egzaminą rekomenduoju :)

Ingutė

Noretusi kad klausimuose butu daugiau klausimu su kelio zenklais,reguliuotoju ir t.t
:-)

Mixalrs

Islaikiau is 2 karto. Pirma karta gavau 22/30, antra karta 30/30. Regitroje buvo apie 70% bilietu is sito puslapio. Rekomenduoju.

Inga

Nusipirkau savaitės paketą ir naudojau jį tik tomis dienomis, kai galėdavau prisėsti prie bilietų bent 1val. Man to užteko sėkmingai pasiruošti teorijos egzaminui Regitroje.

Rekomenduoju visiems!

Darius

Dėkui http://ketbilietai.lt ! Regitra įveikta iš pirmo karto, išmokau per 4 dienas teorija. Klausimai suderinami 85-90% su Regitros. Svarbiausia mokantis, - SKAITYKIT KLAUSIMĄ, ko Jūsų klausia. Sėkmės! 

jlec9l

Man patiko Ketbilietai. daug klausymu skirtingu ir atitinka regitros klausimus. Daug ka ismokau su siuo tinklapiu. Tikiuosi savarankiskai pasiruosusi cia, islaikysiu teorija regitroje.

Ona

Labai gera programa ruošiantis egzaminui! Regitroje daug panašių ar net analogiškų klausimų, beje, Regitroje klausimai kur kas paprastesni, aiškiau suformuluoti, mažiau suktų ir supainiotų :) Mokiausi vis atsiradus laiko apie dvi savaites, išsprendžiau visus čia esančius klausimus. Išmokus čia, Regitra nebaisi :) Išlaikiau 96% iš pirmo karto. Ačiū ir rekomenduoju!

Simonas

Išlaikiau iš pirmo karto! Egzamine klausimai buvo kiek lengvesni nei čia, todėl sėkmės besimokantiems, jums pavyks!

Ernestas

Labai naudinga svetainė! Kojos, rankos drebėjo prieš Regitrą, tačiau dėka šio puslapio išlaikiau iš pirmo karto!

Tomas

Tikrai rekomenduoju! klausimai tokie patys kaip ir Regitroje. Didžiausias +

Rimas

Mokiausi su alsket testais pusę metų, du kartus laikiau ir neišlaikiau, pasimokynes su šita programa dvi savaites išlaikiau iš karto, tai tikrai gera programa!

Martynas

Aciu, labai patiko :) 100% rekomenduoju, islaikiau is 1 karto :)

Jonas

Mokiausi ir sprendžiau KET bilietus, pasisekė išlaikyti iš pirmo karto. Patiko, kad yra paaiškinimai. Tik kartais, kai labai daug spręsdavau pradėdavo kartotis klausimai, o šiaip tikrai, neturiu jokių priekaištų ir manau dar spręsiu, kad nepamirščiau taisyklių. Ačiū labai ir sėkmės toliau tobulinant programą.

Vidas

Valiooo!!!!!! Regitroje išlaikiau iš pirmo karto. Padariau tik 1 klaidą. Klausimai regitroje buvo labai panašūs, bet tikrai ne identiški. Klausimas lyg ir toks pats, o atsakymo pasirinkimas skirtingas nei šioje programoje, reikėjo pasukt galvelę. Bet čia tik keli klausimai iš 35, kiti tokie pat kaip ir čia. Linkiu sėkmės laikantiems.

Giedrė

Laikiau A kategorijos egzaminą. Prasprendžiau specifinius kategorijos klausimus ir Regitroj keli pasitaikė beveik identiški.

Arnas

Sprendziau tik cia ir islaikiau is pirmo karto!!!!aciuuuu

Audrius

Netikę testai

Petras

Teoriją išlaikiau iš pirmo karto! Klausimai Regitroje labai panašūs, puiki programa.

Aistė

Super programa. Mokiausi savaite, buvau nusipirkus 7d ir islaikiau is pirmo karto. Klausimu daug sutapo. Rekuomenduoju 100%

Domas

Labai padėjo, regitroje gal 10 klausimų buvo būtent iš šių testų.

Rūta

NUOSTABIAI paruoštas puslapis,labai padeda ruošiantis teorijos egzaminui,rekomenduoju visiems

Leonas

Yra keletu minusiu.Pvz kaip .Labai retai atnaujinami klausimai ,tiek mokamuose,tiek nemokamuose testuose.Labai daug kartojasi tie patys klausimai.O siaip programa visai nebloga,palyginus su kitom .Jei nesikartotu tie patys klausimai ,butu liuX :)

Inga

Labai gera programa, regitroje islaikiau is pirmo karto, puse identisku klausymu buvo is sitos programos. Siulau pirkti mokamus testukus, sekmes :)

Antanas

kai kurie atsakymai nesutampa su mokyklos,kurioje mokausi KET atsakymais

Benas

Ši svetainė tikrai nuostabi,,užteko pusantros savaitės kekvieną dieną po darbo rimčiau pasedėti prie ketų ,bent po 2 valandas ir išlaikiau regitroje iš pirmo karto (93%),tikrai rekomenduoju, nepasigailėjau čia savarankiškai ruošdamasis!!!!

Kristupas

Tikrai gera programa rekomenduoju visiems is pirmo karto regitroje islaikiau. Klausimai tai tie patys beveik nieko nesiskire.

Faustas

Sveiki, tikrai geri biletai , kaina preinama ir klausimai ir atsakimai tikrai geri a+

Liepa

Ačiū! Labai padėjote. Klausimai egzamino metu, galima sakyti, identiški

Karolis

Ketbilietai.lt sistema - tikrai vertingas įrankis besimokantiems teorijos egzaminui. Man pavyko išlaikyti iš pirmojo karto, rezultatas - 87 procentai. Rekomenduoju ir kitiems!

Deivydas

Bilietai atitinka bilietus registroje. Super, rekomenduoju

Edvardas

Užsisakiau bilietus 2 savaitėm. Išlaikiau iš pirmo karto, daugelis klausimų buvo labai panašūs, keli identiški. Rekomenduoju.

Laimis

Labai gera programa, išlaikiau teoriją Regitroje iš pirmo karto! Netgi egzamino klausimai pasirodė lengvesni, nei sprendžiau čia! :) bet tai tik į gerą: esi pilnai pasiruošęs, viską žinai, o tau duoda dar lengvesnių klausimų! Tikrai puiki programa :)


Skaityti daugiau atsiliepimų >>


Skaityti vairavimo mokyklų atsiliepimus >>
KETbilietai.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, su keiksmažodžiais, su tema nesusijusius, kito asmens vardu pasirašytus, įstatymus pažeidžiančius, ar kitokius netinkamo turinio komentarus.

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Ne

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Ne

Baigti testą?

Yra neatsakytų klausimų. Jie bus užskaityti kaip neteisingai atsakyti klausimai.

Baigti testą?

Patvirtinkite

Ar tikrai norite persiųsti kreditus?
Ne

Baigėsi klausimai

Eiti į pagrindinį?

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie privatumo politika. Sutinku