Atsakymai į internautų laiškus apie KET, vairavimo mokymąsi ir egzaminus

labas vakaras norejau paklaust kur geriau mokyntis testus ar mokamosar nemokamos pasiulykit ka nors.

Sabina

 

Sveiki,

KETbilietai.lt svetainėje, užsakę mokamą narystę, galite pilnai pasiruošti teorijos egzaminui "Regitroje". Nemokamą 30 klausimų demo testą galite išbandyti čia:

http://www.ketbilietai.lt/main/nemokamas-demo-testas


Kodel, negaliu matyti ar išlaikau ar ne? Kai pabaigiu 30tą klausima, nieko man neišmeta, jokių mano klaidų, jokiu procentu, ar išlaikyta ar ne.. kodel?

 

Laba diena,

Baigus testą, lango apačioje reikia paspausti "sprendimo įvertinimas".


REGITROS BILIETAI IS VIS PADARYTI KLAIDINANTYS, NAMUOSE SPRENDZIU 100 PROCENTU, O REGITROJ 60, TAI KAIP SUPRAST.

 

Sveiki,

Galbūt mokotės klausimų atsakymus visiškai aklai? O gal tiesiog stresas pakiša koją?

Tiesiog mokantis nepamirškite paskaityti ir susijusio paaiškinimo, taip greičiau perprasite taisykles ir tuomet išlaikyti egzaminą neturėtų kilti problemų.


 Tai kad jusu bilietai tokia painevyne , kad ir kai kuriu klausymu neimanoma suprast esmes, tai apie kokius stresus reikia kalbet, aiskiai klausimus suformuokit.

 
 

Sveiki,

Nuolatos atnaujiname ir tobuliname testų klausimus. O faktai rodo, kad dauguma vartotojų KETbilietai.lt pagalba pasiruošia egzaminui ir jį sėkmingai išlaiko.

Jei matote kažkokių klaidų ar netikslumų klausimuose, nurodykite juos konkrečiai. Tuomet galėsime pataisyti, ir Jūs ir mes liksime patenkinti. Bet kokiu atveju dėkojame už kritiką.

Geros dienos!


Kodel nera regitros bilietu mokintis internetiniu budu, kai nueini I egzamina tai susiduri su net nezinomais klausimais.

 

Sveiki,Todėl, kad egzaminuotojai "Regitroje" nenori, kad klausimų iškaltume atmintinai, o kad išmoktumėte Kelių Eismo Taisykles. KETbilietai.lt testuose klausimai labai panašūs į "Regitros":http://www.ketbilietai.lt/main/Puslapis/ar-klausimai-yra-tokie-patys 


klausimai visai nepanašus i regitros klausimus kuriuos riekia sresti kai laikai egzamina

 

Sveiki,

Jie nėra tokie patys, bet maksimaliai panašūs. Be to, jie sukurti taip, kad padėtų pilnai pasiruošti praktikos egzaminui "Regitroje". Daugiau apie tai skaitykite čia:

http://www.ketbilietai.lt/main/Puslapis/ar-klausimai-yra-tokie-patys


ar tie bilietai panasus regitroi

 

Sveiki,

Į Jūsų klausimą yra labai išsamiai atsakyta čia:

http://www.ketbilietai.lt/main/Puslapis/ar-klausimai-yra-tokie-patys


LABA DIENA.PADEKIT MAN ISSILAIKIT REGYTROJA KET TESTUS.LAIKIAU PRIES 3 METUS NEISLAIKIAU VISKA MECIAU DABAR IR VEL NUSPRENDZIA LAIKIT.PATARKIT KAIP GEREU IR GREICIAU ISMOKTI KET TESTUS,SKAITETE KNIGA AR TIK KOMPJUTERIU MOKETES KET TESTUS?PATARKIT.ACIU

 

Sveiki,

Patarimas paprastas. Mokykitės KETbilietai.lt programoje tol, kol testus spręsite daugiau netoli 100 procentų rezultatu. Tuomet beveik garantuotai išlaikysite ir egzaminą "Regitroje".

Beje, dovanų pridėjome Jums 1 kreditą, kad galėtumėte išbandyti mūsų testus. Sėkmės!


Ką man dar reikia patobulitni savo ketų žiniomis, nes jau antrą kartą negaliu išlaikyti regitroje egzamino?

 

Sveiki,

Tiesiog nuosekliai mokykitės KET bilietus tol, kol testus spręsite 90-100 procentų rezultatu. Tuomet išlaikytas Regitroje beveik garantuotas. Tiesa, nepamirškite perskaityti paaiškinimo prie kiekvieno klausimo.

Sėkmės!


klausymas ?per kiek laiko ismokstate bilietus ? ar lengvai islaikete registre?

 

Sveiki,

KETbilietai.lt svetainėje paprastai „Regitros“ egzaminui paprastai ruošiamasi maždaug nuo savaitės iki mėnesio. Rekomenduojame kuo daugiau kartų pabandyti išspręsti testą ir į egzaminą registruotis tik tuomet, kai testus spręsite 93 ir daugiau procentų rezultatu. Beje, nepamirškite paskaityti KET punktų ir paaiškinimų prie klausimų, jie padės greičiau perprasti Kelių Eismo Taisykles.


sveiki,jums padejo demo versija islaikyti teorija regitroje ar mokama versija reikia spresti?aciu

 

Sveiki,

Demo versijoje tėra 30 klausimų. Jie skirti susipažinti su programa, ja tikrai egzaminui nepasiruošite.

Tuo tarpu mokamojoje versijoje yra per 1500 klausimų, kurie leidžia pilnai pasiruošti teorijos egzaminui „Regitroje“. 


Kaip islaikiti teorija regitroj?

 

Mokytis KETbilietai.lt testus tol, kol juos spręsite daugiau nei 90 proc. rezultatu. Ir nepamirškite perskaityti paaiškinimo prie kiekvieno klausimo, taip greičiau perprasite Kelių Eismo Taisykles.


Komentaras: geras man patinka mokytis

 

Labai džiaugiamės, lengvo Jums egzamino!


Sveiki, kokiu numeriu reikia siusti is norvegijos?

 

Jums nereikia rekvizitų, jums tik reikia turėti PayPal sąskaitą. Tuomet sumokėti galite prisijungę prie KETbilietai.lt, paspaudę "Įsigyti kreditų" ir pasirinkę norimą sumą Paypal eilutėje.


Atsiliepimas: sveiki,noreciau paklausti koki testa geriau mokintis? ar demo ar pilna versija? aciu.

 

Demo testas skirtas tik galimybių išbandymui, jame yra keliasdešimt klausimų, kurie nesikeičia.

Tuo tarpu pilnoje versijoje yra per 1000 klausimų, kurie padengia visus reikiamus KET ir kitų įstatymų punktus ir leidžia pilnai pasiruošti vairavimo teorijos egzaminui "Regitroje".


Komentaras: Laba diena. Laikausi C,CE kategorija,ar eina pasirinkti kad galėčiau atsakinėti ir c ir ce kategorijos klausimus?

 

Nustatymuose pasirinkite "CE (C1E)" kategoriją, tuomet matysite ir C kategorijos klausimus.


Klausimas: Ar įsigyjant kreditų 7 dienom jie skaičiuojasi nuo kiekvieno prisijungimo, ar išeilės 7 dienas?

 

Tą dieną, kurią pradeda spręsti testus – kreditas nusiskaičiuoja. Tą, kurią – nesprendžiate testų – kreditas nenuskaičiuojamas.


Klausimas: Norečiau paklausti,ar pilnojia versijoje yra įtrauktas specifinių klausimų?

 

Taip, žinoma. Tik nepamirškite pasirinkti AM kategorijos nustatymuose.


Klausimas: Ar padejo laikantiems CE ?

 

Čia turbūt norėjote kitų vartotojų paklausti. Mes, KETbilietai.lt, labai stengiamės, kad ne tik padėtų, bet ir beveik garantuotų „Regitros“ egzaminų išlaikymą.


Komentaras: sunku o taip noris vairuot

 

Kantrybės. Nuolatos spręskite KETbilietai.lt testus tol, kol be problemų juos spręsite apie 100 procentų. Tuomet nesunkiai išlaikysite teorijos egzaminą. O tuomet jau ne tiek toli bus likę iki praktikos išlaikymo! Sėkmės!


Komentaras: Sakykite o jeigu autobusai stovi be įjungtų šviesų - avarinių ar įspėjamųjų, ar vis tiek reikia sulėtinti greitį ir prireikus sustoti praleisti vaikus? Nes pagal KET taip pasielgti reiktų tik kai įjungtos minėtos autobuso šviesos. Ačiū už atsakymą

 

Jei jei sustojusioje transporto priemonėje su vaikų vežimo skiriamaisiais ženklais ar prie sustojusio mokyklinio autobuso nėra įjungta avarine šviesos signalizacija ar įjungtos įspėjamosios mirksinčios oranžinės šviesos, pagal KET V - 34 punktą, nieko praleisti nereikia. Bet pagal KET  IV - 24 punktą, vis tiek reikia būti ypač atsargiam.
IV - 24 " Transporto priemonių vairuotojai privalo imtis papildomų atsargumo priemonių, jeigu kelyje yra vaikų arba neįgaliųjų."

Vairavimo mokytojas Stanislovas


Paaiškinimas: Laba diena.A pazymeta juosta galima vaziuoti ..tik turi buti pilnas ekipazas

 

Ne, tik jei juosta pažymėta "4+" ženklu.


Komentaras: Galit gal atnaujint klausimus??? Nes siaip yra isleistas įstatymas, jog dviratininkai turi vilkėti liemenę visada, o cia parašyta kad neprivalo jos nesioti. Nemiegokit

 

Šis klausimas atnaujintas, jame – naujausia informacija. Dar kartą perskaitykite įstatymą:

56. Dviračio vairuotojui leidžiama važiuoti keliu tik tvarkingą stabdį ir garso signalą turinčiu dviračiu. Dviračio gale turi būti raudonas šviesos atšvaitas arba raudonos šviesos žibintas, iš abiejų šonų – oranžiniai šviesos atšvaitai, pritvirtinti prie ratų stipinų. Važiuodamas važiuojamąja dalimi, dviračio vairuotojas privalo dėvėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais arba dviračio priekyje turi degti baltos šviesos žibintas, o gale – raudonos šviesos žibintas. Važiuojant keliu tamsiuoju paros metu arba esant blogam matomumui, dviračio priekyje turi degti baltos šviesos žibintas, o dviračio gale – raudonos šviesos žibintas, dviračio vairuotojas privalo dėvėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais.


Klausimas: As esu issilaikiusi teorijos egzamina REGITROJE. Dabar ruosiuosiu praktiniam vaziavimui. Taciau noriu dar lavinti savo zinias . Mano senelis turi reikiama vairavimo stazo. Taciau nezinau kokiu dokumentu reikia norint irodyti jog jis yra mano senelis.Kokius dokumentus reikia tureti norint vaziuoti su seneliu? ar uzteks tik paso?

 

Visą informaciją rasite čia:

http://www.delfi.lt/auto/patarimai/naujausi-reikalavimai-seimos-nariams-kurie-nori-mokyti-jus-vairuoti.d?id=65256964


Klausimas: Tai jei automobilis vaziuoja atbulomis rai reiskia ir pirmenybe turi pesciasis o ne vairuotojas?

 

Taip, važiuodamas atbulas, vairuotojas privalo duoti kelią visiems kitiems eismo dalyviams, net ne vietoje per kelią einančiam pėsčiajam.


Klausimas: Sveiki noreciau sar paklausti . Neturiu 2 metu stazo rugpjucio 22 d reikes keistis pazymejima B kategorijos I 10m galiojanti turiu bauda uz snekejima telefonu vairuojant zinau.kad reikes juos perlaikyti per vienerius met us nuo pazeidimo.taciau iskilo keli klausimai .1.Ar man juos tikeai reikes perlaikyti kadamgi policija man rasydama protokola NT neuzsimine apie privalomus kursus.2 . Jeigu man jau Reiki keistis pazymejima  I 10 m galiojanti  IR as dar nepersilaikes kursu .kiek laiko Dar duodama yra perlaikyt?

 

Sveiki,

Noriu priminti, kad policija neprivalo informuoti, kokius kursus KET pažeidėjai privalo pabaigti, apie tai privalo žinoti kiekvienas vairuotojas (įstatymo nežinojimas, neatleidžia nuo atsakomybės).

Pagal Administracinių teisės pažeidimų (ATP) kodekso 124(1) -2 straipsnį :

"draudimo vairuotojams naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis, kai jomis naudojamasi rankomis (išskyrus atvejus, kai stovinčios transporto priemonės variklis išjungtas), nesilaikymas;"

užtraukia baudą 28 -86 EUR.

Be to jums dar metų bėgyje reikia pabaigti papildomo mokymo kursą vairavimo mokykloje. Jei jūs tai suspėsite padaryti iki to laiko, kol sueis metai nuo pažeidimo padarymo dienos, tai galėsite savo 2 metų galiojimo vairuotojo pažymėjimą pasikeisti į 10 metų galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Jei nespėsite to padaryti, tai jums bus išduodamas tik 2 metus galiojantis vairuotojo pažymėjimas tik perlaikius praktinio vairavimo egzaminą ir sekančius 2 metus jūs ir toliau būsite laikomas pradedančiuoju vairuotoju.

SEAKĮ 24 str. 9 punktas:

"9. Pradedantysis vairuotojas, per šio įstatymo 22 straipsnio 5 dalyje nustatytus terminus nebaigęs papildomo vairuotojų mokymo, praranda teisę vairuoti transporto priemones ir jo turimas 2 metus galiojęs vairuotojo pažymėjimas nekeičiamas į 10 metų galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Šiuo atveju pradedančiajam vairuotojui teisė vairuoti transporto priemones grąžinama tik perlaikius vairavimo egzaminą ir išduodamas 2 metus galiojantis vairuotojo pažymėjimas, kurį jis turės teisę pakeisti į 10 metų galiojantį vairuotojo pažymėjimą šio įstatymo 22 straipsnyje nustatyta tvarka."

Vairavimo mokytojas Stanislovas


Klausimas: Kam tiek visko turi zinoti zmogus laikydamas B kategorija,niekaip nesuprantu.

 

KETbilietai.lt testai yra sudaromi pagal klausimus, kurie pateikiami „Regitros“ egzaminuose ir taip, kad padengtų visas Kelių Eismo Taisykles ir susijusius aktus. Jei ir atrodo, kad klausimas nebūtinas, greičiausiai KETbilietai.lt sistemoje jis yra ne veltui – tokį ar panašų galite gauti ir egzamine „Regitroje“.


Klausimas: Norejau paklausti,kiek man kainuotu kelios vairavimo pamokos.Turiu teises ne vienerius metus,bet esu primirsusi,kaip reikia vairuoti,kaip perjungineti pavaras,kaip vaziuoti atbuliniu.

Ar butu galima issipirkti kelias pamokas,siems dalykams prisiminti?

 

Žinoma taip, tačiau KETbilietai.lt praktiniu vairavimo mokymu neužsiima. Kreipkitės į vairavimo mokyklą arba vairavimo mokytojus. Tinkamą vairavimo mokyklą ar mokytoją galite susirasti šioje svetainėje:

http://vmreitingai.lt/


Klausimas: Užsiregistravau regitroje laikyti teorijos egzamino, pasirinkęs, kad baigiau mokymo kursą vairavimo mokykloje. Mokyklinio teorijos egzamino dar neesu laikęs. Ar mane prileis regitroj prie teorijos egzamino?

 

Jei esate pasirašę teorinio mokymo sutartį su mokykla, prieš eidami į teorijos egzaminą, privalote išlaikyti teorijos egzaminą mokykloje. Kitu atveju - tiesiog nutraukti arba perrašyti sutartį. Jei sutarties nepasirašėte, teorijos egzaminą "Regitroje" leidžiama pasiruošti visiškai savarankiškai, pvz. sprendžiant testus KETbilietai.lt svetainėje.


Klausimas: Laba diena, taigi norečiau pasiklausti. Apturėjau eismo įvyki kuriame iš aikštelės atbulom stumiantis priekiu įbrėžiau kitą automobilį. Užpildėme viską ir man pasakė, kad tik draudimas pabranks daugiau nieko, bet as teises turiu neilgai. Ar man reikės po 2 metų perlaikyti teises?

 

Sveiki, kadangi jūsų padarytame autoįvykyje niekas nenukentėjo (nebuvo sužalotų žmonių), jums negalioja SEAKĮ reikalavimas per 1 metus nuo pažeidimo padarymo dienos baigti papildomo mokymo kursą, o tuo labiau perlaikyti egzaminą. Bet dėl sukelto autoįvykio, draudimo įmoka kitais metais greičiausiai padidės.

Primename:
Papildomas vairuotojų mokymas – Susisiekimo ministerijos arba jos įgaliotos institucijos nustatyta tvarka organizuojamas ir vykdomas mokymas:
   1) pradedančiųjų vairuotojų, pažeidusių KET reikalavimą (reikalavimus) vykdyti vairuotojų pareigas pėstiesiems, laikytis lenkimo taisyklių, vairuojant nesinaudoti mobiliojo ryšio priemonėmis, laikytis eismo reguliavimo signalų, KET nustatyta tvarka naudoti įspėjamuosius signalus, laikytis važiavimo per sankryžas tvarkos, vairuotojams naudoti saugos diržus, motociklininko šalmus, neviršyti nustatyto greičio daugiau kaip 10 km/h, nevairuoti transporto priemonių neblaiviems, kai nustatomas lengvas neblaivumo laipsnis (daugiau kaip 0 promilių, bet ne daugiau kaip 0,4 promilės), taip pat sukėlusių eismo įvykį, per kurį buvo sutrikdyta eismo dalyvių sveikata;
   2) motorinių transporto priemonių vairuotojų, kuriems teisė vairuoti buvo atimta dėl KET pažeidimų.

Taigi jums nereikės baigti nei papildomo mokymo kurso nei perlaikyti vairavimo egzamino.


Klausimas: labas.tokia situacija. stoviu sankryzoj,desinej juostoj/viena kriptim 2 eismo juostos/dega raudonas sviesaforas,prie raudono zalia rodykle i desine.kairej  juostoj stovi transporto priemone kuri uzstoja apzvelkt sankryza is kaires.jei ivaziuociau posukiui i desine galiu buti priverstas sustot pesciuju perejoj,praleisti is kaires transporta,mano manymu ,tai jau pazeidimas. Mano manimu tokiu atveju geriau laukt zalio sviesaforo.Tai nebutu nusizengimas. ACIU uz patarima.

 

Pagal naujausias taisykles, jei šviesofore yra papildoma žalia rodyklė, jūs privalote sustoti prie perėjos, apsižvalgyti ir tik tada pajudėti, jei yra saugu. Taigi, sustojęs, Jūs tikrai pamatytumėte į pėsčiųjų perėją įėjusį žmogų.


Klausimas: Ar galiu vairavimo mokykloje po kelių vairavimo pamokų išsilaikyti vairavimo egzaminą (įskaitą) ir likusius važiavimus atlikti vėliau?

 

Prieš praktikos egzaminą vairavimo mokykloje turite nuvažiuoti 30 valandų.


Klausimas: man17 metu.mokausi a1ir b kategorijas,ar po metu galios mano teorijos egzaminas laikytas regitroje,laikant praktini vaziavima ir,ar reikes papildomai mokytis laikant a2,aciu

 

Teigiamas teorijos egzamino rezultatas galioja, iki bus išlaikytas praktikos egzaminas, bet ne ilgiau kaip vienerius metus (Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2008 m. rugsėjo 10 d. įsakymas Nr. 1V-329 „Dėl motorinių transporto priemonių vairuotojų egzaminavimo sąlygų ir tvarkos aprašo patvirtinimo").

Kai turėsite A1 kategorijos dviejų metų patirtį, A2 kategoriją galima įsigyti išlaikius tik praktinio vairavimo egzaminą. 


Laba diena.

Lopšelio darželio teritorija (kiemas) - aptverta. Tame pačiame pastate yra įsikūrusi seniūnija. Įvažiavimai yra du, prie kurių stovi ženklas ,,Motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas". Seniūnija - kieme pasidarė automobilių stovėjimo aikštelę, kurioje statomos seniūnijos darbuotojų mašinos. Kitoje pastato pusėje (kieme) - statomos darželio darbuotojų mašinos. Ar teisingai elgiasi darbuotojai? Ar tas ženklas negalioja darbuotojų transportui? Gal jie priklauso aptarnaujančiam personalui?

Ačiū už atsakymą.
Pagarbiai
direktorės pavaduotoja ugdymui Virginija

 

303 kelio ženklas "Motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas". Draudžiamas motorinių transporto priemonių, traktorių ir savaeigių mašinų eismas, išskyrus mopedus, motociklus be priekabų, maršrutinį, aptarnaujantįjį transportą ir skiriamuoju ženklu„Neįgalusis“ pažymėtas transporto priemones.

3.1. Aptarnaujantysis transportas – transporto priemonės, priklausančios draudžiamaisiais kelio ženklais pažymėtoje zonoje esančioms įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms, toje zonoje gyvenantiems ar dirbantiems asmenims ar atvežančios į tą zoną krovinius arba atvykstančios jų paimti, įskaitant lengvuosius automobilius taksi, atvežančius į tą zoną keleivius arba atvykstančius jų paimti.

Taigi, draudžiamasis ženklas negalioja ten dirbantiems darbuotojams.


Klausimas: Sveiki. Norėjau paklausti kaip reikia išsilaikyti AM kategorijos teises? Ar užtenka išlaikyti teorijos egzaminą, ar reikia dar kažko, pvz: pravažiavimo?

 

Taip, užtenka tik teorijos išlaikymo. Daugiau informacijos rasite čia:

http://www.regitra.lt/lt/naujienos/vairuotojo_pazymejimu_isdavimas/mopedo_vairuotojo_pazymejimas_nuo_15_metu_


Klausimas: Mokiausi praktinio vairavimo su sugyventiniu(nevede)kaip irodyma pasiemiau bendro vaiko gimimo liudijima.Sustabde pareigunai tvirtino,kad mes nesam seima ir negali manes mokinti,ar tikrai taip??

 

Teisiškai šeimos nariais laikomi sutuoktiniai arba vienas iš tėvų arba vyras ir moteris, įregistravę savo partnerystę įstatymų nustatyta tvarka, jų vaikai ir įvaikiai, broliai, seserys, seneliai ir vaikaičiai. Taigi, besimokančio asmens dėdė ar vyro brolis nelaikomi šeimos nariais ir mokyti vairuoti negali. Globėjų ar rūpintojų šeimos nariais laikomi vaikai, kuriems pagal Lietuvos Respublikos įstatymus nustatyta globa ar rūpyba.

Taigi, jei esate nesusituokę ir neregistravę partnerystės, teisiškai šeimos nariais Jūs nėra laikomi. Nors ir turite vaiką. Taigi, Jūsų sugyventinis mokyti Jūsų vairuoti negali.

Daugiau apie mokymąsi su šeimos nariu galite paskaityti čia:

http://www.delfi.lt/auto/patarimai/naujausi-reikalavimai-seimos-nariams-kurie-nori-mokyti-jus-vairuoti.d?id=65256964#ixzz3aSQ5NyqU


Klausimas: man17 metu.mokausi a1ir b kategorijas,ar po metu galios mano teorijos egzaminas laikytas regitroje,laikant praktini vaziavima ir,ar reikes papildomai mokytis laikant a2,aciu

 

Teigiamas teorijos egzamino rezultatas galioja, iki bus išlaikytas praktikos egzaminas, bet ne ilgiau kaip vienerius metus (Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2008 m. rugsėjo 10 d. įsakymas Nr. 1V-329 „Dėl motorinių transporto priemonių vairuotojų egzaminavimo sąlygų ir tvarkos aprašo patvirtinimo").

Kai turėsite A1 kategorijos dviejų metų patirtį, A2 kategoriją galima įsigyti išlaikius tik praktinio vairavimo egzaminą. 


Klausimas: Esu islaikes A,C,CE teorijos egzamina vienu metu,C,CE issilaikiau,bet A nespejau nes baigesi A kategorijos,sezonas( Ziemos metas) Teorijos egzamino galiojimo laikas eina i pabaiga,ar A kategorijai teorijos egzamino galiojimo laikas neprasitese,del ziemos ?

 

Teigiamas teorijos egzamino rezultatas galioja, iki bus išlaikytas praktikos egzaminas, bet ne ilgiau kaip vienerius metus (Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2008 m. rugsėjo 10 d. įsakymas Nr. 1V-329 „Dėl motorinių transporto priemonių vairuotojų egzaminavimo sąlygų ir tvarkos aprašo patvirtinimo"). Manau, jei jūs per  metus nespėsite išlaikyti praktinio vairavimo egzamino, tai vėliau reikės perlaikyti teorinį egzaminą.


Klausimas: Sveiki,mane buvo sustabde policija,dave pust. ipuciau 0,07 promiles. jie man surase protokola. taciau as nesutikau su alkotesterio rezultatu tai nuvaziavom i ligonine. ten ipuciau nuliukus bet reikejo krauja paimt. tai jeigu pas mane ka nors ras ar reikes man perlaikyti teises?beje,uz 1men bus 2metai stazo.

 

Saugaus eismo įstatymas 24 straipsnio 5 punktas numato:

5. Asmeniui, iš kurio pagal įstatymus teisė vairuoti transporto priemones buvo atimta už tai, kad jis padarė teisės pažeidimą būdamas neblaivus arba apsvaigęs nuo narkotikų, vaistų ar kitų svaigiųjų medžiagų, teisė vairuoti transporto priemones grąžinama tik pasibaigus šios teisės atėmimo laikui, Vyriausybės ar jos įgaliotos institucijos nustatyta tvarka po medicininės ir švietėjiškos atestacijos baigus papildomą vairuotojų mokymą ir perlaikius vairavimo egzaminą. Reikalavimas perlaikyti vairavimo egzaminą netaikomas, jeigu dėl šioje dalyje nurodyto teisės pažeidimo padarymo teisė vairuoti transporto priemones buvo atimta trumpesniam negu vieni metai laikui.

Taigi, viskas priklausys nuo to, (jei bus nustatyta, kad buvote neblaivus), kuriam laikui teismas skirs atimti teisę vairuoti transporto priemonę.


Klausimas: kiek kainuoja papildomi kursai praradus vairuotojo pazymejima vairuojant isgerus?

 

Tiksliai į šį klausimą neatsakysime, litais tai maždaug kainuodavo apie 500-600Lt. Čia kalbama apie papildomą vairuotojų mokymą ir medicininės ir švietėjiškos atestacijos kursus. Žinoma, dar kainuos sveikatos pažyma, pirmosios pagalbos pažymėjimas, teorijos ir praktikos egzaminai (jei turėjote kelias kategorijas, praktinį egzaminą teks laikyti su aukščiausia kategorija).


Klausimas: Sveiki, noreciau pasiteirauti. Kokiu budu greiciausiai ismokti reikiamas temas,bei klausimus? Esu siek tiek cia pasimetes per daug temu, ir klausimu per kelias dienas ispresti manau butu sunkoka kaip gilintis i pacia mokymo sistema? Gruodzio 11 teorijos egzaminas, iki to laiko noreciau tinkamai pasiruosti egzaminui jog islaikymas butu sekmingas nuo ko pradeti? Dekoju

 

Tiesiog spręskite KETbilietai.lt testus. Tik nesimokykite klausimų aklai – būtinai paskaitykite paaiškinimą, KET punktą prie kiekvieno klausimo. Tai išmoksite Kelių Eismo Taisykles. Kai jau spęsite juos beveik 100 procentų (bent kelis kartus) - galite eiti į "Regitrą". Patirtis rodo, kad taip mokydamiesie, dauguma žmonių egzaminą išlaiko.

Pasiruošti "Regitros" teorijos egzaminui per tris dienas turbūt įmanoma, bet reikės gerokai pasistengti:) Gero mokymosi!


Klausimas: Swx norejao paklausti , kiek jusu klausimai %taliai panasus su regitros ,turiu mokyklini atestata daugiaunei  metai c ce d  , ansciau klausimu  apie  pneomatines , visokius slegius sistemose vostuvus ir pan kas susije su su  stabciu sistemaom nebudavo tiek o po liepos 1 ju regitroje pilna ejau 3 kart per siuos du menesius y regitra 62-70% renku  mane domina ar pas jus ju taip pat daug , regitro is 45 30 klausimu  vos ne psichologiniai ir ir apie mane dominancias sias sistemas aciu uz info

 

Informacija apie klausimų panašumą yra čia: http://www.ketbilietai.lt/main/Puslapis/ar-klausimai-yra-tokie-patys.

Trumpai: klausimai 100 procentų neatitinka (jie negali atitikti, nes nėra skelbiami), tačiau jie yra maksimaliai panašūs, nuolatos atnaujinami. Patirtis rodo, kad ruošdamiesi KETbilietai.lt svetainėje, dauguma egzaminą "Regitroje" išlaiko.

 

KETbilietai.lt sistemoje neseniai patalpinome ir klausimus apie pneumatiką ir kitas sistemas. Gero mokymosi!


Noreciau suzinoti, kiek laiko galioja pirmosios pagalbos kursu baigimo pazymejimas. aciu

 

Dabar išduodami neterminuoti pirmosios pagalbos pažymėjimai. Išduoti anksčiau galioja iki nurodytos datos.


Sveiki, turiu 18 metų, noriu išsilaikyti motociklo teises. Ar išsilaikius A kategorija su apribojimais, t.y. iki 25kw, po 2 metų reikės perlaikyti į pilną A kategoriją? Ar užteks tik pasikeisti vairuotojo pažymėjimą?

 

Perlaikyti egzaminų jums nereikės. Po sukauptos 2 metų patirties galėsite vairuoti motociklą be galios apribojimų.


Ar galiu laikyti vairavimo valstybinius egzaminus jeigu esu issiregistravusi is lietuvos bet pilietybe ir pasas lietuviskas gryzau laikytis vairavimo teises bet man pasake kad valstybinius negaliu laikyti turiu prisiregistruoti lietuvoje tada galesiu laikyti varavimo valstybinius as prisiregistruosiu lietuvoj bet turi praeiti puse metu kad galeciau laikyti valstybinnius ar tai tiesa?gal galiu laikyti tik negausiu teisiu kol neregistruota jus man patarkite ka daryti

 

Lietuvos gyventojai gali laikyti egzaminus ir įgyti vairuotojo pažymėjimą, jei:

– jų gyvenamoji vieta deklaruota Lietuvoje;

– tais metais, kuriais norima laikyti vairavimo egzaminus, Lietuvoje gyventojas gyveno bent 185 paras.

Jei abi sąlygos netenkinamos - vairavimo egzaminų laikyti ir pažymėjimo įgyti gyventojas negali.


Kaip turėtų elgtis vairuotojas pravažiavęs gilų vandens telkinį?

Ar galima iš karto sustoti/stovėti už perėjos arba kelio susikirtimo?

Kokius dokumentus privalo turėti motorinės transporto priemonės vairuotojas, gavęs iškvietimą atvykti į kelių policiją?

ačiū

 

1. Pravažiavęs vandens telkinį vairuotojas turi trumpai pavažiuoti nedaug nuspaudęs stabdžių pedalą, kad išdžiūtų stabdžių kaladėlės.

2. Sustoti ir stovėti galima iš karto už pėsčiųjų perėjos, nuo sankryžos turi būti ne mažiau 5 m.

3. Kviečiamas į policiją vairuotojas privalo turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir kitus kvietime nurodytus dokumentus.


Laba diena, norėčiau pasiteirauti, kokia bauda būtų taikoma, jei būtų tokia situacija: važiuoju automobiliu (be teisės vairuoti, bet praėjusi visus kursus) su sužadėtiniu su kuriuo gyvenu ir esam deklaravę bendrą gyvenamą vietą, bet nesam susituokę; jo vairavimo stažas apie 7 metai; esu užsiklijavus M ženklą. Jei sustabdytų policija, ko galima tikėtis?

 

Nuobaudos už tai, kad vairuojantis neturi teisės vairuoti. Jokių lengvatų už tai, kad mokotės kursuose nenumatyta, nes turite turėti pažymą, kad esate išlaikiusi teorijos egzaminą „Regitroje“, o mokyti vairuoti gali tik šeimos narys.


Turiu B kategoriją. Ar reikia prieš laikant A kategorijos teorijos egzaminą regitroje turėti medicininę ir 1 pagalbą? Ar užtenka parodyti teises, kad esi sveikas ir išklausęs kursą?

 

Visais atvejais laikant egzaminus „Regitroje“ reikia turėti sveikatos pažymėjimą ir pirmosios pagalbos kursų baigimo pažymėjimą.


Norejau pasiteirauti, kur bûtu galima rasti vairuotojo paūymejimo susigraūinimo paūyma, man atimtos teisës, uū greiti dar neturejau stazo dviejø metu, o dabar jø reikia dël darbo ir jau praëjo puse metu ir neturiu jokiu paūeidimu ir galëčiau jau bandyti jas atsiimti tik niekur nerandu paūymos kokios reikia ,kad direktorius uūpildytu ir nusiustume kad graūintu teises anksčiau nes jos reikalingos darbui. busiu labai dëkinga uū suteikta informacija ačiu 

 

Dėl pirmalaikio teisių grąžinimo reikia skambinti policijai – jie paaiškins, kokia tvarka tai atliekama.


Ar reikia perlaikyti teorijos egzamina neišlaikius praktikos 3 kartus?

 

Teorijos egzamino perlaikyti nereikia.


Turiu B kategorijos vairuotojo teises. Ruošiuosi pirkti benzinu ar elektra varomą motorolerį. Kokio galingumo motorolerį galiu vairuoti nelaikydamas papildomai kitų teisių kategorijų? Ačiū už atsakymą.

 

Turėdami B kat teises galite vairuoti motorolerį, kurio didžiausiasis konstrukcinis greitis ne mažesnis kaip 25 km/h ir ne didesnis kaip 45 km/h ir kurios variklio darbinis cilindro tūris ne didesnis kaip 50 cm(3) (esant vidaus degimo varikliui), o didžiausioji tolygioji nominalioji galia ne didesnė kaip 4 kW (esant elektros varikliui).


Sveiki,man dabar ateme vairuotojo pazymejima 3metams(Bkategorija) o as turiu baigimo pazymejima C kategorijo.Tai iseina taip,kad kol man sueis terminas atsiimti B kategorija,C kategorijos pazymejimas jau nebe galiojantis bus?Nes kaip matau,kad iki rugsejo 1d.tik galioja.Tai ka man daryti? 

 

Admininstracinio teismo sprendimu–išaiškinimu atimama teisė vairuoti tik tos kategorijos transporto priemonę, kurią vairavote pažeidimo metu.


Laba diena,noreciau uzduoti klausima apie medicinine pazyma,turiu visas kategorijas ir noriu pasikeisti vairuotojo pazimejima,tik nezinau ar medicinine pazyma vis dar galioja visom kategorijom,ar cia 5 metai taikoma tik B kategorijai???Dekoju!

 

Ant sveikatos pažymos yra nurodyta konkreti galiojimo data ir kurioms kategorijoms ji galioja.


Sveiki noriu paklausti kokia gresia bauda jei mane sustabdo policija vairuojant motocikla bet as neturiu A kategorijos,taciau turiu B kategorija? aciu

 

B kategorijos vairuotojo pažymėjimas nesuteikia teisės vairuoti A kategorijos transporto priemonių. Jei vairuojate transporto priemonę neturėdami jai vairuoti reikiamo vairuotojo pažymėjimo, galite būti nubausti 1000–1500 litų bauda.


Jei is manes pavoge pinigine ir joja esancias teises kokia man greseb bauda kai mane sustabdys policininkas?

 

Jei vairuojate automobilį be privalomų dokumentų – galite būti nubaustas. Pagal eismo tvarką reglamentuojančius teisės aktus vairuotojas be vairavimo teises įrodančio dokumento gali būti baudžiamas kaip neturintis teisės vairuoti transporto priemonės. 

Tačiau iš praktikos žinome, kad policijos pareigūnai dažniausiai pasitikrina vairuotojo asmens duomenis ir gali skirti nedidelę baudą arba įspėjimą už smulkius trūkumus ar nusižengimus. 


Laba diena,jusu puslapyje neradau informacijos,ar galiu mokinti savo zmona A vairuotojo kategorijai gauti,mano stazas A,B.C kategorijoms daugiau kaip 25 metai ,Zmonos B kategorija 15 metu ,dekui.

 

Šeimos instruktorius A kategorijos mokyti vairuoti negali.


Ar būtina Lietuvoje su savimi turėti vairuotojo pažymėjimą kai jis registruotas ir išduotas, ar pakanka kt. dokumentų (techn. pasas, draudimo polisas)

 

Taip, būtina. KET IV skyriaus 16 punkte įvardijami dokumentai, kuriuos būtina turėti:

16. Motorinės transporto priemonės, traktoriaus, savaeigės mašinos vairuotojas privalo su savimi turėti ir policijos, Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos ar muitinės pareigūno reikalavimu pateikti nustatytosios formos dokumentą, patvirtinantį teisę vairuoti transporto priemonę, transporto priemonės registravimo ir privalomosios techninės apžiūros dokumentus, transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo liudijimą (polisą), kitus Lietuvos Respublikos įstatymų ir teisės aktų nustatytus dokumentus, taip pat leisti jiems patikrinti vairavimo ir poilsio trukmei nustatyti įrengtų ir įteisintų prietaisų rodmenis. 


Norejau paklausti esu 18m baigiau mokykla ir issilaikiau regitroi teorija, ir dabar zinau kad gali mokyti tevai kuriu stazas 5m, tai norejau paklausti ar galiu su jeis mokytis tamsiu paros metu

 

Nėra jokių apribojimų, kokiu paros metu galima mokytis su šeimos instruktoriumi.


Jeigu isilaikau BE kategorijos teises ar reikalingos B kategorijos teisės norint vazineti lengvuoju automobiliu?

 

Atskirai E kategorijos nėra. Jei iškart išsilaikote BE kategorijos egzaminus ir gaunate šios kategorijos vairuotojo pažymėjimą – galite vairuoti ir B kategorijos transporto priemones.


Laikinai gyvenu UK.Turiu UK vairuotojo pazymejima,nors kazkada laikiau LT.AR grizus i LT,butu sudetinga,pasikeisti i lietuviskas ir ar riketu perlaikyti egzaminus

 

Lietuvoje su kitų šalių vairuotojo pažymėjimais galite vairuoti automobilį, tačiau tam yra numatytas 90 dienų terminas. Jei turite senąsias neterminuotas teises, galite pasikeisti jas be papildomų egzaminų, jums reikės tik sveikatos pažymos. Jei klausiate apie naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą ir jo galiojimo laikas jau pasibaigė – tuomet teks laikyti egzaminus.


Einant rasyti prasymo ,kad susigrazinti teises praejus tik pusei bausmes laiko,ar paciam susirasti kur galima isklausyti kursa del auhoholio zalos ir gauti pazyma ,ar reikia kazkokio siuntimo del tos pazymos.ar paprasciausiai paciam nueiti i poliklinika ir klausti ,noriu isklausyti kursa.

 

Lietuvoje yra daug mokyklų, turinčių teisę rengti tokius kursus. Reikia pažiureti internete, kur artimiausia. Jums pačiam reikėtų praeiti privalomuosius kursus juos rengiančioje įstaigoje – vairavimo mokykloje arba sveikatos priežiūros įstaigoje.


Ką man gali padaryti pareigūnai, jei mane sustabdo, aš pateikiu pasibaigusio galiojima, laikiną VP. Ar tai skaitosi, kaip VP neturėjimas, nors aš neturiu jokių nuobaudų ankščiau ir kaip įrodymas laikinojo Vp, aš buvau išlaikęs visus egzaminus. Esminis klausimas. Ar pareigunai skaity, kad aš neturiu VP ar pasakys, kad jas prasitęsčiau? Tikiuosi supratote klausimą.

 

Supratome, kad Jūs turite pasibaigusio galiojimo laikinąjį vairuotojo pažymėjimą ir klausiate, kas bus, jei Jus sustabdys policija. Pagal galiojancias KET ir kitus kelių eismą reglamentuojancius teises aktus galite buti nubaustas už vairavimą be vairuotojo pažymėjimo.


Praradus vairuotojo pažymėjimą ir perlaikius egzaminus Regitroje bei turint visus kitus reikalaujamus dokumentus, kuo vadovaujantis reikalaujama naujos medicininės pažymos, nors senos medicininės pažymos galiojimo laikas dar nepasibaigęs?

 

Jei pažymėjimas atimtas dėl to, kad vairuotojas vairavo neblaivus, reikalaujama pasitikrinti sveikatą iš naujo.


Sveiki norejau paklausti ar galima laikyti regitroje teorijos egzamina septiniolikos metu ?

 

Ne, laikyti teorijos egzaminą „Regitroje“ galite tik sulaukę 18 metų, bet mokytis teorinio ir praktinio vairavimo – nuo 17 metų.


Sveiki,as kaip tik ruosiuosi laikyti egza Regitroje,ar panasus klausimai,i siuos?Siaubas,kaip bijau,kokia geda jei neislaikysiu:)

 

KET testų klausimai panašūs į Regitros, nes jie paruošti remiantis KET ir juos ruošė specialistai dirbę Regitroje kartu su mokyklų mokytojais. Dažniausiai visi, kurie mokosi www.ketbilietai.lt tinklapyje ir bent 10 kartų išlaiko pagrindinį testą teigiamai, išlaiko ir egzaminą Regitroje.


Norėčiau sužinoti ar turint C, CE kategorija, galima savarankiškai mokytis A kategorija, ar reikia dar turėti ir D kategorija? 

 

Savarankiškai galite mokytis teoriją ir laikyti teorijos egzaminą „Regitroje“. Minimalų praktikos valandų skaičių jums visvien reikės nuvažiuoti su instruktoriumi vairavimo mokykloje. Tik tuomet galėsite laikyti praktinį vairavimo egzaminą „Regitroje“.


Liko nepilni metai kai baigsis vairavimo pazymejimo atemimas teismo sprendimu del vairavimo neblaiviam. ar galiu jau dabar laikyti teorijos egzamina ir ar butina papildomi vairavimo kursai? kur juos mokytis?

 

Teorijos egzaminą „Regitroje galėsite“ laikyti tik pasibaigus terminui arba jį sutrumpinus. Papildomus kursus lankyti reikės. Kas juos organizuoja Jūsų mieste, galite sužinoti „Regitroje“.


Ar galima vairuoti pametus vairuotojo pazymejima kai jau yra kreiptasi i regitra

 

Jei neturite vairuotojo pažymėjimo – vairuoti negalite, tačiau iš praktikos žinomi atvejai, kai vairuotojo pažymėjimas paliekamas namie, užmirštami kiti būtini dokumentai, o vairuotoją sustabdžiusieji pareigūnai dokumentų statusą pasitikrina vairuotojų duomenų bazėje. 

Jūsų atveju, kai pažymėjimas gaminamas – tai turėtų būti lengvinanti aplinkybė ir policininkai bausti neturėtų.

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Ne

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Ne

Baigti testą?

Yra neatsakytų klausimų. Jie bus užskaityti kaip neteisingai atsakyti klausimai.

Baigti testą?

Patvirtinkite

Ar tikrai norite persiųsti kreditus?
Ne

Baigėsi klausimai

Eiti į pagrindinį?

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie privatumo politika. Sutinku