KET bilietai ir testai 2014

KETbilietai.lt yra nuotolinio mokymo puslapis vairuotojams, kuriame internete arba mobiliąjame telefone galima išmokti KET bilietus, spręsti KET testus ir pasiruošti vairavimo teorijos egzaminui VĮ „Regitra“. Čia taip pat yra naujausios kelių eismo taisyklės (tekstinis ir audio variantas) ir informacija apie vairavimo egzaminą VĮ „Regitra“.

KET bilietai ir testai skirti pasiruošti 2014 metų vairavimo teorijos egzaminui VĮ „Regitra“. Visa informacija yra atnaujinama iškarto, kai tik patvirtinami kokie nors pakeitimai Kelių eismo taisyklėse arba vairuotojų ruošimo tvarkoje. Todėl čia jūs visada rasite naujausią informaciją, naujausius KET bilietus ir testus.

KETbilietai.lt puslapyje galima pasiruošti AM, A1, A2, A, B, B1, C, C1, CE, D, DE kategorijų vairavimo teorijos egzaminui.

KET bilietai ir testai šiame puslapyje yra lietuvių kalba.KETbilietai.lt
Egzaminai VĮ „Regitra“


Naudinga informacija
Vairavimo mokyklomsIeškome darbuotojų
 


Vairavimo teorija užsienyje
Atsiliepimai

Monika, vairavimo mokykla PERFECTIN: Mūsų mokiniai jau pusę metų mokosi tik KETbilietai.lt svetainėje. Pastebėjome, kad nuo tada beveik 100% išlaiko egzaminą VĮ „Regitra“ iš pirmojo karto. Taip pat matome, kad mokiniams patinka spręsti testus telefone.

Rimgaudas: Labai ačiu už šią šaunią svetainę, turėjau perlaikyti egzaminą, po teisių sulaikymo. Spręsdamas užduotis šioje svetainėje, sužinojau daug naujų KET taisyklių pakeitimų, nes teises buvau laikęs prieš 20 metų.

Skaityti daugiau atsiliepimų