Atsiliepimai

Dainius ()

Sveiki,

Nors ir ketbilietai.lt testų klausimuose esu radęs klaidų, tačiau duomenų bazės yra nuolat atnaujinamos ir klaidos bei pakeitimai pagal KET pasikeitimus yra taisomi.Turiu karčios patirties,kai pasirinkus klaidingą mokymo bazę (pvz. alsket.lt) yra neišlaikomas egzaminas Regitroje kelis kartus.Nors mokokymo bazėje surenkama virš 90-95% visu testų rezlutatų ir mokomasi sąžningai,tai buvo veltui sugaištas laikas mokslams ir išmesti/sumokėti pinigai už laiką ir viskas nuėjo veltui.
Kadangi teko laikyti ne vieną teorijos egzaminą Regitroje, kelių mėnesių bėgyje ir skirtingų vairavimo kategirijų, tokių kaip C,CE,D, pastebėta, jog ketbilietai.lt kai kuriuose testų klausimuose esantys paveikslėliai ir klausimai sutampa su Regitros duomenų bazėje esančiais,tik logotipas pakeistas.
Būtinai PERSISKAITYKITE KET naujausias taisykles prieš spresdamiesi ketbilietai.lt testus, jei norite išlaikyti nesikankindami ir nuspirkite pilną duomenų bazę. Spreskite visus bilietus ir egzaminuokitės.Sekmės!
AČIŪ ketbilietai.lt komandai!

Kokios informacijos Jums trūksta šiame puslapyje?

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Ne

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Ne

Baigti testą?

Yra neatsakytų klausimų. Jie bus užskaityti kaip neteisingai atsakyti klausimai.

Baigti testą?

Baigti testą?

Ar tikrai norite ištrinti savo profilį?

Jūs nebegalėsite prisijungti prie ketbilietai.lt

Patvirtinkite

Ar tikrai norite persiųsti kreditus?
Ne

Baigėsi klausimai

Eiti į pagrindinį?

Parašykite mums

Nėra kreditų

Užsisakykite čia

Įrašyti mokinį neįrašius kreditų

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie privatumo politika. Sutinku