KETBILIETAI® mobili versija

Parsisiųskite aplikaciją:

         


 

 

ketbilietai.lt veikia bet kuriame mobiliąjame įrenginyje

ketbilietai.lt veikia bet kuriame mobiliąjame telefone ar planšetiniame kompiuteryje, turinčiame prieigą prie interneto ir yra prieinami adresu ketbilietai.lt. Prisijungę per Facebook arba naudodami savo vartotojo duomenis, galite mokytis KET klausimus (bilietus), spręsti KET testus, matyti tik blogai atsakytus klausimus, skaityti kelių eismo taisykles ir greičiau pasiruošti A, B, C, D kat. vairavimo teorijos egzaminui AB „Regitra. Taip pat čia rasite savo sprendimų rezultatus, galėsite įsigyti kreditų ir keisti savo profilio informaciją.

 

Yra nemokamas KET demo testas

Mobilioje ketbilietai.lt svetainėje taip pat yra nemokamas KET demo testas, kurį galima spręsti neprisiregistravus. Jį sudaro 30 klausimų, atrinktų iš 200 klausimų bazės, kuriems atsakyti skiriama 30 minučių.

KET bilietai ir testai telefone vaiarvimo egzaminas

 

Kainuoja tiek pat, kiek ir sprendžiant paprastoje ketbilietai.lt svetainėje 

Kiekviena naudojimosi ketbilietai.lt mokymo sistema diena kainuoja 1 kreditą. Kreditų galima įsigyti tiek telefone, tiek puslapyje ketbilietai.lt, paspaudus nuorodą „Kainos“. Vieno kredito kaina svyruoja nuo 0,29 € iki 1,2 € – priklausomai nuo to, kiek kreditų vienu metu įsigysite ir kokiu būdu už juos apmokėsite. 

 

Visada naujausi KET testų klausimai

Puslapyje yra daugiau negu 1600 KET klausimų, kurie yra nuolat peržiūrimi ir atnaujinami pagal paskutinius KET pakeitimus ir AB „Regitra“ klausimus. Mobiliąjame telefone ar planšetiniame kompiuteryje mokytis galite atskiromis temomis. Išmokę bilietus, spreskite KET testą, kuriame klausimai atrenkami jau iš visų temų. Vairavimo teorijos programos Pagrindinis KET egzamino testas yra sudarytas iš 30 klausimų (B kat.), kurie apima visus Kelių eismo taisyklių skyrius, Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo, saugaus eismo ir transporto priemonių sandaros pagrindus. Šiam KET testui spręsti skiriama 30 minučių. Kiekviename klausime teisingi gali būti keli arba tik vienas atsakymas. Klausimas laikomas atsakytu neteisingai, kai pažymėti ne visi teisingi atsakymai ir (arba) pažymėtas bent vienas klaidingas atsakymas. Vairavimo teorijos KET testas laikomas išlaikytu, jei per skirtą laiką klaidingai atsakomi ne daugiau, nei šeši bilietų klausimai (ruošiantis B kategorijai).

 

KET testų rezultatai

Jūsų sprendimų rezultatai yra fiksuojami tiek sprendžiant KET testą kompiuteryje, tiek telefone. Grafikas prie kiekvienos KET ir vairavimo teorijos klausimų mokymosi temos rodo, kiek tos temos klausimų jau peržiūrėjote, kiek išmokote ir kiek dar neišmokote. Pagrindiniame rezultatų paveikslėlyje visada matysite, kiek iš viso klausimų dar neperžiūrėta, kiek neišmokta ir kiek išmokta.

 

Spręskite KET testą iš blogai atsakytų klausimų

Naudodamiesi ketbilietai.lt jūs pasiruošite egzaminui greičiau: sistema seka jūsų mokymosi procesą ir jeigu konkretų klausimą atsakėte bent du kartus iš eilės teisingai – jums jau šio klausimo mokantis nebepateiks.
Jeigu spręsdami pagrindinį KET testą jau „išmoktą“ klausimą atsakysite neteisingai – jis vėl taps „neišmoktu“.

 

KETBILIETAI®  testų turinys 

Visa mokomoji medžiaga yra atnaujinama iš karto, kai tik išeina kokie nors pakeitimai Kelių eismo taisyklėse arba vairuotojų ruošimo tvarkoje. Todėl čia jūs visada gausite naujausią informaciją, naujausius egzamino klausimus ir testus.

Mobiliojoje ketbilietai.lt svetainėje galima pasiruošti A, A1, A2, B, B1, C, C1, CE, D, DE kategorijų vairavimo teorijos egzaminams. 

KETBILIETAI® testus galite spręsti šiuose mobiliuose įrenginiuose: Android ir iOS.

 


 

Kaip mokytis KET ir vairavimo teorijos klausimus?

Atsiliepimai

Pagalba

Vairavimo teorijos egzamino klausimų kiekis, priklausomai nuo kategorijos

Kokios informacijos Jums trūksta šiame puslapyje?

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Ne

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Ne

Baigti testą?

Yra neatsakytų klausimų. Jie bus užskaityti kaip neteisingai atsakyti klausimai.

Baigti testą?

Baigti testą?

Ar tikrai norite ištrinti savo profilį?

Jūs nebegalėsite prisijungti prie ketbilietai.lt

Patvirtinkite

Ar tikrai norite persiųsti kreditus?
Ne

Baigėsi klausimai

Eiti į pagrindinį?

Parašykite mums

Nėra kreditų

Užsisakykite čia

Įrašyti mokinį neįrašius kreditų

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie privatumo politika. Sutinku