Nuo ko pradėti, kaip mokytis egzamino klausimus ir spręsti testus

Vairavimo teorijos testų puslapyje ketbilietai.lt jūs galite pilnai pasiruošti A, B, C, D kat. teorijos egzaminui AB „Regitra" naudodamiesi internetu kompiuteryje arba savo mobiliajame telefone.

 

Spauskite rūpimą temą norėdami sužinoti daugiau:

1. Nemokamo DEMO testo išbandymas

2. Registracija ketbilietai.lt

3. Kreditų įsigijimas mokymuisi ir KET testų sprendimui

3.1. Kreditų veikimo paaiškinimas 

4. Mokymosi planas

5. Rezultatai

6. Pilnas KET testas

7. Pasiruošimas egzaminui „Regitroje“

8. Kaip pasikeisti testų kalbą?

9. Jeigu jus registruoja vairavimo mokykla 

10. Paskyros panaikinimas

 

1. Nemokamo DEMO testo išbandymas

Prieš registraciją galite atlikti nemokamą KET testų sprendimo DEMO testą. Šis testas skirtas susipažinimui, kaip veikia KETBILIETAI® testai.

KETBILIETAI nemokamas KET testas

 

Nemokamą KET testą sudaro 30 klausimų iš įvairių temų (atrinktų iš 200 klausimų bazės). Testui išspręsti skirta 30 minučių. Kad išlaikytumėte testą, reikia atsakyti ne mažiau kaip į 80 procentų klausimų (viso 6 galimos klaidos).

Perskaitę klausimą ir pasirinkę, jūsų manymu, vieną ar kelis teisingus atsakymo variantus, spauskite rodyklę pirmyn. Vėliau galite pakoreguoti pažymėtus klausimų atsakymus, spauskite rodyklę pirmyn, atgal arba tiesiog pasirinkite klausimo numerį. Atsakę į visus klausimus, spauskite „BAIGTI TESTĄ“ ir pasirinkite „Taip“.

Sprendimo įvertinime pateikiamas testo rezultatas. „TESTAS NEIŠLAIKYTAS“, jei atsakyta į mažiau nei 80 procentų klausimų arba „TESTAS IŠLAIKYTAS“, jei atsakyta į 80 procentų ir daugiau KET testo klausimų. Neišlaikius KET testo, siūlome susipažinti su padarytomis klaidomis spaudžiant „Peržiūrėti klaidas“.

Neteisingai atsakyti klausimai pažymėti puslapio apačioje raudona spalva. Pasirinkę vieną ar kitą neteisingai atsakytą klausimą matysite, kuris atsakymo variantas (-ai) yra teisingas (-i).

Teisingas variantas žymimas žalia spalva. Prie kiekvieno klausimo rasite su klausimu susijusį kelių eismo taisyklių punktą, o jeigu klausimas sudėtingesnis – pateikiamas ir papildomas paaiškinimas.

Nemokamas Demo testas skirtas tik ketbilietai.lt galimybių išbandymui, todėl spręsdami tik jį egzaminui „Regitroje“ nepasiruošite.

Jei norite tinkamai pasiruošti egzaminui, reikalingas pilnas KETBILIETAI® testas, kuriame yra daugiau nei 1600 klausimų. Pradėti mokytis ir spręsti klausimus iš visų temų pagal mokymo planą galėsite prisiregistravę ketbilietai.lt svetainėje ir įsigiję kreditų.

 

2. Registracija ketbilietai.lt

Naršyklės adresų juostoje įveskite www.ketbilietai.lt. Atsidariusio interneto puslapio viršuje pasirinkite „Prisijungti“. 

Kaip prisijungti prie KETBILIETAI

Tuomet įveskite savo elektroninio pašto adresą ir spauskite „Registruotis/Prisijungti“. 

 Prisijungti galima su el.pastu Facebook ir Google

 

 

Įveskite sugalvotą slaptažodį ir spauskite „Išsaugoti“.

KETBILIETAI slaptažodis

 

Galiausiai pasirinkite reikiamą vairavimo kategoriją, pavyzdžiui, B ir spauskite „Išsaugoti“.

Kategorijos - lengvasis autombilis, sunkvežimis, motociklas, autobusas

 

Prisiregistruoti ketbilietai.lt svetainėje galite ir naudodami savo „Facebook“ arba "Google" paskyrą. Tam spauskite mygtuką „Prisijungti su Facebook“ arba "Prisijungti su Google".

Prisijungimas su Facebook ir Google

 

Registracija sėkmingai baigta! Nuo šiol galite prisijungti prie ketbilietai.lt svetainės, puslapio viršuje pasirinkę „Prisijungti“ bei įvesdami savo elektroninio pašto adresą ir slaptažodį (kuriuos nurodėte registruodamiesi). 

Prisijungdami atidžiai įrašykite savo teisingą el. pašto adresą, nes jeigu prisijungimo metu įrašysite neteisingą adresą, puslapis jūsų neatpažins ir užregistruos jus iš naujo su neteisingu el. pašto adresu ir tuomet galite nebematyti savo įsigytų kreditų.

 

3. Kreditų įsigijimas mokymuisi ir KET testų sprendimui 

Norėdami mokytis svetainėje ketbilietai.lt ir spręsti pilnus testus, turite įsigyti kreditų. Vienas kreditas leidžia neribotai naudotis KETBILIETAI® paslaugomis vieną parą. Kreditai nuskaičiuojami tik tomis dienomis, kuriomis prisijungiate prie svetainės ir pradedate spręsti KET testus

Kaip įsigyti kreditų: prisijunkite prie ketbilietai.lt svetainės, įvesdami savo el. pašto adresą ir slaptažodį (kuriuos įvedėte registruodamiesi svetainėje 2 žingsnyje) arba per Facebook/Google paskyrą. Puslapio viršuje prie kalendoriaus paveikslėlio spauskite „pratęsti“. Tuomet nurodykite, kuriam laikotarpiui norėsite įsigyti kreditų ir spauskite „Užsakyti“. 

KETBILIETAI kreditai ir kaina

Pasirinkite, kuriuo būdu atsiskaitysite už kreditus – SMS žinute, bankiniu pavedimu, kortele arba per „PayPal“ mokėjimo sistemą. Sekite tolimesnę mokėjimo instrukciją.

Kaip sumokėti už KETBILIETAI kreditus

Papildytus kreditus matysite viršutinėje juostoje. 

kreditai ketbilietai

Kreditas nuskaičiuojamas tik tuomet, kai pirmą kartą tą dieną spręsite testą. Testų sprendimų skaičius neribojamas.

Kreditų skaičius, kuriuos įsigijote, automatiškai atsiranda Jūsų profilio paskyroje. Matydami, kad kreditų skaičius baigiasi, galite juos papildyti puslapio viršuje vėl spausdami „pratęsti“.

3.1. Kreditų veikimo paaiškinimas

Kai pradedate spręsti testus, automatiškai aktyvuojamas (panaudojamas) 1 kreditas ir jis galioja 24 valandas (tiek galite spręsti testus neribotai).

Prie kreditų yra papildomai rodomas laikas. Jo pagalba galite matyti, kiek jums liko laiko (iš 24 valandų) testų sprendimui.

Po to galite vėl aktyvuoti kitą kreditą. Kol testų nesprendžiate (neaktyvuojate), kreditai nenaudojami.

laiko skaiciavimas

4. Mokymosi planas

Įsigiję kreditų, galite pradėti mokytis ir spręsti KET testus. Spauskite „MOKYTIS“ ir susipažinkite su temomis. 

Mokytis vairavimo egzamino klausimus ir testus

 

Jums reikės išmokti ir išspręsti klausimus iš 5 temų, kurias sudaro daugiau nei 1600 klausimų.

Pasirinkite vieną iš temų (patartina mokymąsi pradėti nuo pirmosios temos ir toliau mokytis iš eilės).

KETBILIETAI testai pagal temas

 

Prie kiekvienos iš temų rasite:

a) „Mokytis“ – čia pateikti temos klausimai. Į juos atsakius, sistema automatiškai parodo, ar klausimas atsakytas teisingai bei kokios padarytos klaidos, jei į klausimą atsakytą neteisingai.

b) „Spręsti testą“ – čia pateikiamas KET testas iš konkrečios temos ir testo sprendimo rezultatą matysite atsakę į visus testo klausimus.

Testas iš vairavimo teorijos temos

 

Mokytis geriausia pradėti nuo „Mokytis“ dalies, o išmokus pereiti prie „Spręsti testą“.

a) Mokymasis paspaudus Mokytis

Mokytis KET testo klausimus

 

Mokantis jums bus pateikti klausimai iš pasirinktos temos. Kai pasirinksite jūsų manymu, teisingą atsakymo variantą arba variantus, spauskite „Pirmyn“.

KETBILIETAI testo klausimas

 

Iškarto matysite, ar į klausimą atsakėte teisingai.

Teisingai atsakytas KET testo klausimas

 

Puslapio apačioje matysite, kiek bilietų jau išmokta ir kiek dar liko.

Temos lausimų sąrašas

 

Jeigu konkretus klausimas buvo teisingai atsakytas bent du kartus iš eilės, klausimas traktuojamas kaip „išmoktas“ ir to klausimo sistema mokymosi skiltyje jau nepateikia. Taip jūs daug greičiau ir efektyviau išmoksite KET testų klausimus ir pasiruošite vairavimo teorijos egzaminui.

Jei turite klausimų arba pastebėjimų, susijusių su klausimais, visada galite rašyti mums, paspaudę mygtuką „Siųsti komentarą". Į Jūsų užklausą stengsimės reaguoti operatyviai.

 

b) Mokymasis paspaudus „Spręsti testą“

ketbilietai.lt spręsti testą

 

Išmokę vienos iš temų klausimus, išspręskite tos temos testą. Jums bus pateikta 30 klausimų, į kuriuos reikės atsakyti per 30 minučių. Puslapio apačioje matysite, kiek klausimų jau atsakyta ir kiek dar liko. Atsakę į visus 30 klausimus, spauskite „BAIGTI TESTĄ“.

Baigti KET testą

 

Sprendimo įvertinime pateikiamas testo rezultatas, t. y. arba „TESTAS NEIŠLAIKYTAS“, jei atsakyta į mažiau negu 80 procentų klausimų arba „TESTAS NELAIKYTAS“, jei atsakyta į 80 procentų ir daugiau testo klausimų (t. y., jeigu sprendžiant KET testą padarytos ne daugiau, nei šešios klaidos).

ketbilietai.lt testas neislaikytas

Neišlaikius testo, galima susipažinti su padarytomis klaidomis spaudžiant „Peržiūrėti klaidas“.

KET testo klaidų peržiūra

 

Neteisingai atsakyti klausimai pažymėti raudona spalva puslapio apačioje. Pasirinkę bet kurį neteisingai atsakytą klausimą matysite, kuris atsakymo variantas (-ai) yra teisingas (-i). Teisingas variantas žymimas žalia spalva. Prie kiekvieno klausimo pateikiamas KET punktas, o prie sudėtingesnių klausimų – ir papildomas paaiškinimas.

Jei turite klausimų arba pastebėjimų, susijusių su KETBILIETAI®, visada galite rašyti mums, paspaudę mygtuką „Siųsti komentarą“. Į Jūsų užklausą stengsimės reaguoti operatyviai ir atsakyti per 48 valandas.

 

Testo klausimus kuriuos norėsite dar kartą pasikartoti galite įsiminti, paspaudus širdies formos mygtuką - „įsiminti“.

ketbilietai.lt isiminti klausima

 

Peržiūrėti įsimintus klausimus galite užėjus į testo klausimą ir paspaudus ant varnele pažymėto mygtuko.

Taip peržiūrėti įsimintus klausimus galite sprendžiant per kompiuterį arba per telefoną.

isiminti klausimai ketbilietai lt2

 

Jūs būsite nukreipti į įsimintų klausimų puslapį ir ten matysite visus įsimintus klausimus.

isiminti klausimai

 

5. Rezultatai

Prie kiekvienos temos ar testo esančiame grafike galite galite stebėti savo mokymosi progresą, peržiūrėti savo mokymosi rezultatus. 

 Išmoktų KET testo klausimų grafikas

  • Pilka spalva žymimi neatsakyti klausimai
  • Raudona spalva - grafike žymimi paskutinį spręstą kartą neteisingai atsakyti klausimai.
  • Geltona spalva - grafike žymimi tik vieną kartą teisingai atsakyti klausimai.
  • Žalia spalva - išmokti klausimai, t. y. du kartus iš eilės teisingai atsakyti klausimai. Jeigu „Išmoktą“ klausimą Pagrindiniame teste atsakysite neteisingai, jis vėl taps "Neišmoktu" ir jį reikės atsakyti teisingai du kartus, kad vėl taptų „Išmoktu“.

 

Savo mokymosi progresą taip pat galite stebėti pagrindiniame ketbilietai.lt puslapyje prie užrašo „MOKYTIS“ arba „SPRĘSTI KET TESTĄ“ paspaudę užrašą „Statistika“. 

Klausimų ir testų sprendimo statistika

Čia pateikiamas temų sąrašas, testų sprendimo datos ir rezultatai procentais. 

testai pagal temas3

Pateiktoje kreivėje, galite matyti savo testų sprendimo rezultatus procentais.

rezultatai2

Taip pat jūs galite anuliuoti visus rezultatus ir pradėti spręsti KET testus iš naujo. Tam jums reikia paspausti mygtuką „Ištrinti statistiką“.

ketbilietai.lt istrinti statistika 

6. Pilnas KET testas

Pilną KET testą spręskite pagrindiniame ketbilietai.lt puslapyje paspaudę užrašą  „SPRĘSTI KET TESTĄ“.

Pilnas KET testas

 

Pvz. pilną B kat. KET testą sudaro 30 klausimų (35 arba 40, jei mokomasi kitų kategorijų), atsitiktine tvarka parinktų iš daugiau nei 1600 klausimų bazės. Į klausimus reikia atsakyti per 30 minučių.

Atsakę į visus klausimus, spauskite „BAIGTI TESTĄ“. B kat. KET teste galima padaryti šešias klaidas, t. y. jei teisingai atsakyta į 80 procentų ir daugiau KET testo klausimų – testas išlaikytas, jei į mažiau – neišlaikytas.

Išsprendę KET testą, galite peržiūrėti padarytas klaidas. Tam spauskite „Peržiūrėti klaidas“.

Klausimai, į kuriuos atsakyta neteisingai, pažymėti raudonai. Teisingi variantai žymimi žalia spalva. Prie kiekvieno neteisingai atsakyto klausimo pateikiamas KET punktas ir papildomas paaiškinimas.

 

7. Pasiruošimas egzaminui „Regitroje“

Prieš laikydami Valstybinį egzaminą VĮ „Regitroje“, „Pagrindinį testą“ bent keletą kartų išspręskite teigiamai (daugiau negu 80 procentų klausimų turi būti atsakyta teisingai).

Sėkmės mokantis ir laikant egzaminą!

 

8. Kaip pasikeisti testų kalbą?

KETbilietai testų kalbą galima pasikeisti į EN ir RU kalbas.

Pakeisti kalbą galima dešiniajame viršutiniame puslapio kampe.

ketbilietai testu kalbos keitimas

EN ir RU kalbos testus galite spręsti tik per kompiuterį arba iš telefono prisijungę per naršyklę prie ketbilietai.lt. Apps programėlėje EN ir RU kalbos pakeitimo nėra.

Driving Theory Test

Hовые тесты и билеты ПДД

 

9. Jeigu jus registruoja vairavimo mokykla 

Į ketbilietai.lt jūs galite prisiregistruoti patys arba jus gali priregistruoti ir jūsų vairavimo mokykla. Jeigu jus registruoja vairavimo mokykla, jūs gausite el. laišką su specialia nuoroda, kurią paspaudę užbaigsite registraciją bei gausite kreditų. Jeigu negaunate el. laiško, patikrinkite "Šlamšto" aplanką, galbūt laiškas yra ten. Jeigu ir ten neradote, tikriausiai mokyklos administratoriai įrašė neteisingą jūsų el. pašto adresą, paprašykite, kad pakartotų jūsų registraciją.

 

10. Paskyros panaikinimas

Norint panaikinti ketbilietai.lt turimą paskyrą, galite tai padaryti prisijungę prie savo ketbilietai paskyros.

prisijunkite prie paskyros

 

Nuėjus į savo profilį ir jo apačioje matysite "Ištrinti mano profilį - ketbilietai.lt", prie jo esančiame langelyje turite uždėti varnelę ir spausti "išsaugoti" ir jūsų paskyra bus panaikinta.

istrinti paskyra


 

Atsiliepimai

Pagalba

Kokios informacijos Jums trūksta šiame puslapyje?

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Ne

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Ne

Baigti testą?

Yra neatsakytų klausimų. Jie bus užskaityti kaip neteisingai atsakyti klausimai.

Baigti testą?

Baigti testą?

Ar tikrai norite ištrinti savo profilį?

Jūs nebegalėsite prisijungti prie ketbilietai.lt

Patvirtinkite

Ar tikrai norite persiųsti kreditus?
Ne

Baigėsi klausimai

Eiti į pagrindinį?

Parašykite mums

Nėra kreditų

Užsisakykite čia

Įrašyti mokinį neįrašius kreditų

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie privatumo politika. Sutinku