Paskutinis testą sprendė

Aleksandr
Testo rezultatas: 68%
TESTAS NEIŠLAIKYTAS

Atsakymai į internautų laiškus apie KET, vairavimo mokymąsi ir egzaminus

Klausimas: Sveiki, noreciau pasiteirauti. Kokiu budu greiciausiai ismokti reikiamas temas,bei klausimus? Esu siek tiek cia pasimetes per daug temu, ir klausimu per kelias dienas ispresti manau butu sunkoka kaip gilintis i pacia mokymo sistema? Gruodzio 11 teorijos egzaminas, iki to laiko noreciau tinkamai pasiruosti egzaminui jog islaikymas butu sekmingas nuo ko pradeti? Dekoju


Tiesiog spręskite KETbilietai.lt testus. Tik nesimokykite klausimų aklai – būtinai paskaitykite paaiškinimą, KET punktą prie kiekvieno klausimo. Tai išmoksite Kelių Eismo Taisykles. Kai jau spęsite juos beveik 100 procentų (bent kelis kartus) - galite eiti į "Regitrą". Patirtis rodo, kad taip mokydamiesie, dauguma žmonių egzaminą išlaiko.

Pasiruošti "Regitros" teorijos egzaminui per tris dienas turbūt įmanoma, bet reikės gerokai pasistengti:) Gero mokymosi!

Klausimas: Swx norejao paklausti , kiek jusu klausimai %taliai panasus su regitros ,turiu mokyklini atestata daugiaunei  metai c ce d  , ansciau klausimu  apie  pneomatines , visokius slegius sistemose vostuvus ir pan kas susije su su  stabciu sistemaom nebudavo tiek o po liepos 1 ju regitroje pilna ejau 3 kart per siuos du menesius y regitra 62-70% renku  mane domina ar pas jus ju taip pat daug , regitro is 45 30 klausimu  vos ne psichologiniai ir ir apie mane dominancias sias sistemas aciu uz info

 


Informacija apie klausimų panašumą yra čia:http://www.ketbilietai.lt/main/Puslapis/ar-klausimai-yra-tokie-patys.

Trumpai: klausimai 100 procentų neatitinka (jie negali atitikti, nes nėra skelbiami), tačiau jie yra maksimaliai panašūs, nuolatos atnaujinami. Patirtis rodo, kad ruošdamiesi KETbilietai.lt svetainėje, dauguma egzaminą "Regitroje" išlaiko.

KETbilietai.lt sistemoje neseniai patalpinome ir klausimus apie pneumatiką ir kitas sistemas. Gero mokymosi!

Noreciau suzinoti, kiek laiko galioja pirmosios pagalbos kursu baigimo pazymejimas. aciu


Dabar išduodami neterminuoti pirmosios pagalbos pažymėjimai. Išduoti anksčiau galioja iki nurodytos datos.Sveiki, turiu 18 metų, noriu išsilaikyti motociklo teises. Ar išsilaikius A kategorija su apribojimais, t.y. iki 25kw, po 2 metų reikės perlaikyti į pilną A kategoriją? Ar užteks tik pasikeisti vairuotojo pažymėjimą?


Perlaikyti egzaminų jums nereikės. Po sukauptos 2 metų patirties galėsite vairuoti motociklą be galios apribojimų.Ar galiu laikyti vairavimo valstybinius egzaminus jeigu esu issiregistravusi is lietuvos bet pilietybe ir pasas lietuviskas gryzau laikytis vairavimo teises bet man pasake kad valstybinius negaliu laikyti turiu prisiregistruoti lietuvoje tada galesiu laikyti varavimo valstybinius as prisiregistruosiu lietuvoj bet turi praeiti puse metu kad galeciau laikyti valstybinnius ar tai tiesa?gal galiu laikyti tik negausiu teisiu kol neregistruota jus man patarkite ka daryti


Lietuvos gyventojai gali laikyti egzaminus ir įgyti vairuotojo pažymėjimą, jei:

– jų gyvenamoji vieta deklaruota Lietuvoje;

– tais metais, kuriais norima laikyti vairavimo egzaminus, Lietuvoje gyventojas gyveno bent 185 paras.

Jei abi sąlygos netenkinamos - vairavimo egzaminų laikyti ir pažymėjimo įgyti gyventojas negali.Kaip turėtų elgtis vairuotojas pravažiavęs gilų vandens telkinį?

Ar galima iš karto sustoti/stovėti už perėjos arba kelio susikirtimo?

Kokius dokumentus privalo turėti motorinės transporto priemonės vairuotojas, gavęs iškvietimą atvykti į kelių policiją?

ačiū


1. Pravažiavęs vandens telkinį vairuotojas turi trumpai pavažiuoti nedaug nuspaudęs stabdžių pedalą, kad išdžiūtų stabdžių kaladėlės.

2. Sustoti ir stovėti galima iš karto už pėsčiųjų perėjos, nuo sankryžos turi būti ne mažiau 5 m.

3. Kviečiamas į policiją vairuotojas privalo turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir kitus kvietime nurodytus dokumentus.Laba diena, norėčiau pasiteirauti, kokia bauda būtų taikoma, jei būtų tokia situacija: važiuoju automobiliu (be teisės vairuoti, bet praėjusi visus kursus) su sužadėtiniu su kuriuo gyvenu ir esam deklaravę bendrą gyvenamą vietą, bet nesam susituokę; jo vairavimo stažas apie 7 metai; esu užsiklijavus M ženklą. Jei sustabdytų policija, ko galima tikėtis?


Nuobaudos už tai, kad vairuojantis neturi teisės vairuoti. Jokių lengvatų už tai, kad mokotės kursuose nenumatyta, nes turite turėti pažymą, kad esate išlaikiusi teorijos egzaminą „Regitroje“, o mokyti vairuoti gali tik šeimos narys.Turiu B kategoriją. Ar reikia prieš laikant A kategorijos teorijos egzaminą regitroje turėti medicininę ir 1 pagalbą? Ar užtenka parodyti teises, kad esi sveikas ir išklausęs kursą?


Visais atvejais laikant egzaminus „Regitroje“ reikia turėti sveikatos pažymėjimą ir pirmosios pagalbos kursų baigimo pažymėjimą.

 


Norejau pasiteirauti, kur bûtu galima rasti vairuotojo paūymejimo susigraūinimo paūyma, man atimtos teisës, uū greiti dar neturejau stazo dviejø metu, o dabar jø reikia dël darbo ir jau praëjo puse metu ir neturiu jokiu paūeidimu ir galëčiau jau bandyti jas atsiimti tik niekur nerandu paūymos kokios reikia ,kad direktorius uūpildytu ir nusiustume kad graūintu teises anksčiau nes jos reikalingos darbui. busiu labai dëkinga uū suteikta informacija ačiu 


Dėl pirmalaikio teisių grąžinimo reikia skambinti policijai – jie paaiškins, kokia tvarka tai atliekama.Ar reikia perlaikyti teorijos egzamina neišlaikius praktikos 3 kartus?

 

Teorijos egzamino perlaikyti nereikia.

 


Turiu B kategorijos vairuotojo teises. Ruošiuosi pirkti benzinu ar elektra varomą motorolerį. Kokio galingumo motorolerį galiu vairuoti nelaikydamas papildomai kitų teisių kategorijų? Ačiū už atsakymą.


Turėdami B kat teises galite vairuoti motorolerį, kurio didžiausiasis konstrukcinis greitis ne mažesnis kaip 25 km/h ir ne didesnis kaip 45 km/h ir kurios variklio darbinis cilindro tūris ne didesnis kaip 50 cm(3) (esant vidaus degimo varikliui), o didžiausioji tolygioji nominalioji galia ne didesnė kaip 4 kW (esant elektros varikliui).

 


Sveiki,man dabar ateme vairuotojo pazymejima 3metams(Bkategorija) o as turiu baigimo pazymejima C kategorijo.Tai iseina taip,kad kol man sueis terminas atsiimti B kategorija,C kategorijos pazymejimas jau nebe galiojantis bus?Nes kaip matau,kad iki rugsejo 1d.tik galioja.Tai ka man daryti? 


Admininstracinio teismo sprendimu–išaiškinimu atimama teisė vairuoti tik tos kategorijos transporto priemonę, kurią vairavote pažeidimo metu.

 


Laba diena,noreciau uzduoti klausima apie medicinine pazyma,turiu visas kategorijas ir noriu pasikeisti vairuotojo pazimejima,tik nezinau ar medicinine pazyma vis dar galioja visom kategorijom,ar cia 5 metai taikoma tik B kategorijai???Dekoju!


Ant sveikatos pažymos yra nurodyta konkreti galiojimo data ir kurioms kategorijoms ji galioja.

 


Sveiki noriu paklausti kokia gresia bauda jei mane sustabdo policija vairuojant motocikla bet as neturiu A kategorijos,taciau turiu B kategorija? aciu

 

B kategorijos vairuotojo pažymėjimas nesuteikia teisės vairuoti A kategorijos transporto priemonių. Jei vairuojate transporto priemonę neturėdami jai vairuoti reikiamo vairuotojo pažymėjimo, galite būti nubausti 1000–1500 litų bauda.

 


Jei is manes pavoge pinigine ir joja esancias teises kokia man greseb bauda kai mane sustabdys policininkas?


Jei vairuojate automobilį be privalomų dokumentų – galite būti nubaustas. Pagal eismo tvarką reglamentuojančius teisės aktus vairuotojas be vairavimo teises įrodančio dokumento gali būti baudžiamas kaip neturintis teisės vairuoti transporto priemonės. 

Tačiau iš praktikos žinome, kad policijos pareigūnai dažniausiai pasitikrina vairuotojo asmens duomenis ir gali skirti nedidelę baudą arba įspėjimą už smulkius trūkumus ar nusižengimus. 

 


Laba diena,jusu puslapyje neradau informacijos,ar galiu mokinti savo zmona A vairuotojo kategorijai gauti,mano stazas A,B.C kategorijoms daugiau kaip 25 metai ,Zmonos B kategorija 15 metu ,dekui.

 

Šeimos instruktorius A kategorijos mokyti vairuoti negali.

 


Ar būtina Lietuvoje su savimi turėti vairuotojo pažymėjimą kai jis registruotas ir išduotas, ar pakanka kt. dokumentų (techn. pasas, draudimo polisas)

 

Taip, būtina. KET IV skyriaus 16 punkte įvardijami dokumentai, kuriuos būtina turėti:

16. Motorinės transporto priemonės, traktoriaus, savaeigės mašinos vairuotojas privalo su savimi turėti ir policijos, Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos ar muitinės pareigūno reikalavimu pateikti nustatytosios formos dokumentą, patvirtinantį teisę vairuoti transporto priemonę, transporto priemonės registravimo ir privalomosios techninės apžiūros dokumentus, transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo liudijimą (polisą), kitus Lietuvos Respublikos įstatymų ir teisės aktų nustatytus dokumentus, taip pat leisti jiems patikrinti vairavimo ir poilsio trukmei nustatyti įrengtų ir įteisintų prietaisų rodmenis.

 


Norejau paklausti esu 18m baigiau mokykla ir issilaikiau regitroi teorija, ir dabar zinau kad gali mokyti tevai kuriu stazas 5m, tai norejau paklausti ar galiu su jeis mokytis tamsiu paros metu


Nėra jokių apribojimų, kokiu paros metu galima mokytis su šeimos instruktoriumi.

 


Jeigu isilaikau BE kategorijos teises ar reikalingos B kategorijos teisės norint vazineti lengvuoju automobiliu?

 

Atskirai E kategorijos nėra. Jei iškart išsilaikote BE kategorijos egzaminus ir gaunate šios kategorijos vairuotojo pažymėjimą – galite vairuoti ir B kategorijos transporto priemones.

 


Laikinai gyvenu UK.Turiu UK vairuotojo pazymejima,nors kazkada laikiau LT.AR grizus i LT,butu sudetinga,pasikeisti i lietuviskas ir ar riketu perlaikyti egzaminus


Lietuvoje su kitų šalių vairuotojo pažymėjimais galite vairuoti automobilį, tačiau tam yra numatytas 90 dienų terminas. Jei turite senąsias neterminuotas teises, galite pasikeisti jas be papildomų egzaminų, jums reikės tik sveikatos pažymos. Jei klausiate apie naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą ir jo galiojimo laikas jau pasibaigė – tuomet teks laikyti egzaminus.

 


Einant rasyti prasymo ,kad susigrazinti teises praejus tik pusei bausmes laiko,ar paciam susirasti kur galima isklausyti kursa del auhoholio zalos ir gauti pazyma ,ar reikia kazkokio siuntimo del tos pazymos.ar paprasciausiai paciam nueiti i poliklinika ir klausti ,noriu isklausyti kursa.


Lietuvoje yra daug mokyklų, turinčių teisę rengti tokius kursus. Reikia pažiureti internete, kur artimiausia. Jums pačiam reikėtų praeiti privalomuosius kursus juos rengiančioje įstaigoje – vairavimo mokykloje arba sveikatos priežiūros įstaigoje.

 


Ką man gali padaryti pareigūnai, jei mane sustabdo, aš pateikiu pasibaigusio galiojima, laikiną VP. Ar tai skaitosi, kaip VP neturėjimas, nors aš neturiu jokių nuobaudų ankščiau ir kaip įrodymas laikinojo Vp, aš buvau išlaikęs visus egzaminus. Esminis klausimas. Ar pareigunai skaity, kad aš neturiu VP ar pasakys, kad jas prasitęsčiau? Tikiuosi supratote klausimą.


Supratome, kad Jūs turite pasibaigusio galiojimo laikinąjį vairuotojo pažymėjimą ir klausiate, kas bus, jei Jus sustabdys policija. Pagal galiojancias KET ir kitus kelių eismą reglamentuojancius teises aktus galite buti nubaustas už vairavimą be vairuotojo pažymėjimo.

 


Praradus vairuotojo pažymėjimą ir perlaikius egzaminus Regitroje bei turint visus kitus reikalaujamus dokumentus, kuo vadovaujantis reikalaujama naujos medicininės pažymos, nors senos medicininės pažymos galiojimo laikas dar nepasibaigęs?


Jei pažymėjimas atimtas dėl to, kad vairuotojas vairavo neblaivus, reikalaujama pasitikrinti sveikatą iš naujo.

 


Sveiki norejau paklausti ar galima laikyti regitroje teorijos egzamina septiniolikos metu ?

 

Ne, laikyti teorijos egzaminą „Regitroje“ galite tik sulaukę 18 metų, bet mokytis teorinio ir praktinio vairavimo – nuo 17 metų.

 


Sveiki,as kaip tik ruosiuosi laikyti egza Regitroje,ar panasus klausimai,i siuos?Siaubas,kaip bijau,kokia geda jei neislaikysiu:)


KET testų klausimai panašūs į Regitros, nes jie paruošti remiantis KET ir juos ruošė specialistai dirbę Regitroje kartu su mokyklų mokytojais. Dažniausiai visi, kurie mokosi www.ketbilietai.lt tinklapyje ir bent 10 kartų išlaiko pagrindinį testą teigiamai, išlaiko ir egzaminą Regitroje.

 


Norėčiau sužinoti ar turint C, CE kategorija, galima savarankiškai mokytis A kategorija, ar reikia dar turėti ir D kategorija? 


Savarankiškai galite mokytis teoriją ir laikyti teorijos egzaminą „Regitroje“. Minimalų praktikos valandų skaičių jums visvien reikės nuvažiuoti su instruktoriumi vairavimo mokykloje. Tik tuomet galėsite laikyti praktinį vairavimo egzaminą „Regitroje“.

 


Liko nepilni metai kai baigsis vairavimo pazymejimo atemimas teismo sprendimu del vairavimo neblaiviam. ar galiu jau dabar laikyti teorijos egzamina ir ar butina papildomi vairavimo kursai? kur juos mokytis?


Teorijos egzaminą „Regitroje galėsite“ laikyti tik pasibaigus terminui arba jį sutrumpinus. Papildomus kursus lankyti reikės. Kas juos organizuoja Jūsų mieste, galite sužinoti „Regitroje“.

 


Ar galima vairuoti pametus vairuotojo pazymejima kai jau yra kreiptasi i regitra


Jei neturite vairuotojo pažymėjimo – vairuoti negalite, tačiau iš praktikos žinomi atvejai, kai vairuotojo pažymėjimas paliekamas namie, užmirštami kiti būtini dokumentai, o vairuotoją sustabdžiusieji pareigūnai dokumentų statusą pasitikrina vairuotojų duomenų bazėje. 

Jūsų atveju, kai pažymėjimas gaminamas – tai turėtų būti lengvinanti aplinkybė ir policininkai bausti neturėtų.

 


Atsiliepimai

Monika, vairavimo mokykla PERFEKTIN: Mūsų mokiniai jau pusę metų mokosi tik KETbilietai.lt svetainėje. Pastebėjome, kad nuo tada beveik 100% išlaiko egzaminą VĮ „Regitra“ iš pirmojo karto. Taip pat matome, kad mokiniams patinka spręsti testus telefone.

Rimgaudas: Labai ačiu už šią šaunią svetainę, turėjau perlaikyti egzaminą, po teisių sulaikymo. Spręsdamas užduotis šioje svetainėje, sužinojau daug naujų KET taisyklių pakeitimų, nes teises buvau laikęs prieš 20 metų.

Skaityti daugiau atsiliepimų

KET testai

Nemokami testai

KET testas dviračio vairuotojams:

Nemokamas KET testas dviratininkui

Nepilnas KET testas (B kat.):

Nemokamas KET testas vairuotojams

 

Pilni KET testai

A (A1,A2, A, AM), B, BE, C, CE, D, DE kat. testai:

Pilni KET testai A, B, C, D kat.