Diskusijos

Apie egzaminus Regitroje

KETBILIETAI® svetainė jūsų akimis

Mano istorija apie kelių policininkus

Keliu eismo taisyklės – kada ir kokios galioja

Vairavimo mokyklos, kursai ir instruktoriai – mano nuomonė

 

Apie egzaminus „Regitroje“

KETBILIETAI®: Kaip sekėsi laikyti egzaminus? Gal turit gerų patarimų tiems kas dar ruošiasi eiti laikyti?
Kovo 20 j., 12:59
Meinardas: nesinervuoti
Gegužės 27 j., 02:39
KETBILIETAI®: Lengva pasakyti :) Per kiekvieną išbandymą, kad ir koks jis bebūtų - stresuoja žmonės.
Gegužės 29 j., 10:37
Tadas: Na as kai mokykloj laikiau tai buvo visokiausiu durnu klausimu, o regitroj (cia apie teorija) tai visi normalus ir galit but ramesni :) siaip siulau pries laikant bent karta perskaityti visa knygute ir nereikes jaudintis :) o apie praktika tai: BUTINAI PAPRASYKIT PABANDYT PRASIVAZIUOT nes jei nepaprasysit ir neduos. praktiskai vien todel kad nepazinojau automobilio ir neislaikiau is pirmo. o is antro sake jokiu priekaistu, tobulai. taip kad tokios smulkmenos daug reiskia :)
Birželio 1 j., 08:13
KETbilietai: Mes irgi duosime visiems patarimą - jei aikštelėje jau matote, kad statydami automobilį padarysite klaidą - paprašykite instruktoriaus pakartoti manevrą, kad atliktumėte teisingai.
Tai jus išgelbės nuo kritinės klaidos.
Vakar 00:26
Danguole: As turciau irgi klausimuka tiems, kas jau laike Regitroje teorijos gzamina. Ar labai skiriasi pati programa ir klausimu isdestymas testuose nuo ketbilietai.lt ? Nes, kai pasizuriu i tinklapio tsta, tai jis jau ir iprastas akiai (turiu omenyje, kad kai kuriuos klausimus net skaityt nereikia, ir taip zinai kokie atsakymai)
Vakar 11:46

<...>

 

KETbilietai.lt svetainė jūsų akimis

KETbilietai: Ką manote apie KETbilietų tinklapį? Kas patinka/nepatinka, gerai/blogai? Laukiame atsiliepimų! :)
Kovo 17 j., 04:27
Mindaugas: Man jis tikrai patinka visa informacija reikiama puikiai galima pasiruosti egzaminui.
Gegužės 1 j., 11:09
KETbilietai: Dauguma besimokačių KETbilietus atsiliepia teigiamai :)
www.ketbilietai.lt/atsiliepimai

Gegužės 4 j., 15:59
Lukas: Negaletumet padaryt atskirai AM kategorija? Nes nezinau ar visa ket reik AM kategorijai mokintis. Taip tai puslapis puikus! :)
Gegužės 18 j., 09:11
KETbilietai: Vairavimo kategorijos iš dalies persidengia keliamais reikalavimais.
Pabandykite mokytis A - A1 kategorijos testus.

<...>

 

Mano istorija apie kelių policininkus

KETbilietai: Pasidalinkite savo įspūdžiais apie bendravimą su kelių policininkais! Kaip nutiko jums?
Kovo 20 j., 12:58
Indrė: O kaip nutiko jums, jeigu jau klausiate?
Balandžio 13 j., 01:55
Andrius: Buvau konce House of Music, prie Operhauzo pasistaciau masina. Viskas vyko ziema, buvo salta. Isejau po koncerto ir radau uzrakinta rata... neleistinai pastaciau automobili. Jau galvojau teks su 150 LT atsisveikint, bet uzteko 20 LT ir dar metalu sukrapstem :D
Balandžio 13 j., 02:09
Augis: O man paskutinikart brangiai antsiejo keliu policija... pravaziavau uzsidegus geltonai, prisivijo ir pasake "jus zinot, kad pravaziavot per raudona???" sakau na per geltona lygtais... tada sako "o bent isivaizduojat kokiu greiciu jus vaziuojate???" (buvo mazdaug 140km/h) Pasiule 200 litu baudos ir teisiu atemima 2 menesiams. Taciau atsimazinau gal per minute nuo ju, palikau 100 litu...
Balandžio 13 j., 14:17
Andrius: 100 Lt už 140km/h ir dar per raudoną (geltoną) - tikrai nebrangiai :) Sakyčiau dar lengvai išsisukai :)
Balandžio 13 j., 23:51
KETbilietai: Įdomios istorijos... ypač Augio :)
Augi, kviečiame pasitikrinti vairavimo teorijos žinias www.ketbilietai.lt :) Visuomet taip lengvai galite ir neatsipirkti. Vairuokite saugiai ir atsakingai.
Indre, be nutikimų keliuose nebūtų KETbilietų prasmės. Esame tam, kad nedarytumėte klaidingų sprendimų kelyje!
Balandžio 14 j., 04:52
Indrė: O bendravimas su policininkais, apie ka jus ir klausiate, dar nera klaidingi sprendimai kelyje :P
O KET bilietu nebutu be norinciuju islaikyti teises, o ne nutikimu keliuose :)))))
Balandžio 14 j., 04:57
KETbilietai: Indre, tikimės išmokyti vairuotojus ne tik vairavimo egzamino išlaikymui, bet ir laikytis KET jau įgijus teisę vairuoti :)
Manome, kad klaidingi sprendimai yra KET nesilaikymas, vedantys prie vairuotojų nuobaudų. O baudžia tai kelių policija.
Papasakokite savo nutikimą - jei susidomėjote, greičiausiai vairuojate. Visi vairuotojai anksčiau ar vėliau bendrauja su kelių policija :)
Balandžio 15 j., 04:44
Romas: Hmmm, ydomiausias yvikis buvo kai seip vazuojant nakti sustabde policija, ir 20minuciu perdavinejo mano dokumentus vienas kitam kalbejo visokias nesamones ieskojo prie ko prisikabint turbut vyrai nakti neturejo uz ka pavalgyt. p er pirmas 10 minuciu galvojau ko jie is manes nori, per kitas 10 sugebejau suprast kad jai neduosiu as jiem pinigu kieknors tai nepaleis, ;/ daviau 20lt atidave iskarto dokumentus gero kelio viso gero. ;D poto ilgai galvojau kad reikejo nusirasyt mashinos numery ir paskambint pranesht, nes cia jau reketas o ne kysiu reikalavimas.
Gegužės 2 j., 00:50
KETbilietai: Įdomi situacija... matyt buvo prie ko prikibti, jei taip tempė laiką. Tačiau jei nepažeidėte KET, automobilis techniškai tvarkingas... galėjote paprašyti grąžinti dokumentus ir važiuoti.
Gegužės 4 j., 10:51
Romas: nebuvo prie ko, tiesiog mano vairuotojo pazymejimas buvo isduotas UK. Tai jie man pasakojo visokes pasakas kad as dviguba pilietybe turiu ir t.t. negaliu as turet UK pazymejimo... pagalvojo is uzsienio turi pinigu ir tiek.
Gegužės 4 j., 12:45
KETbilietai: Su UK vairuotojo pažymėjimu jūs galite vairuoti automobį Lietuvoje 90 dienų ir dėl to kelių policija jūsų bausti negali.
Gegužės 5 j., 06:45
Romas: Tikslu straipsny gal galit pasakyt? nes as egitroj buvau sekancia diena ir man pasake kad cia yra europos vairuotojo pazymejimas jis galioja cia ir nebutina jo man keist.
Gegužės 5 j., 06:49 

<...>

 

Keliu eismo taisyklės – kada ir kokios galioja

KETbilietai: Rašykite savo klausimus ir pastebėjimus apie kelių eismo taisykles. Gal yra nesuprantamų arba netgi keistinų jūsų nuomone taisyklių? Padiskutuokim!
Kovo 20 j., 13:06
Justas Sveiki!
Išsiruošėme dar žiemą slidinėti į Lenkiją, ir susiginčijom ar galim važiuoti su automobiliu, registruotu ne vairuotojo vardu. Taip ir išvarėm neišsiaiškinę... Kaip yra iš tikrųjų ? Ar reikalingas įgaliojimas vairuoti ar dar koks dokumentas?
Iš pažįstamo dar gavau tokį laišką:
"Maloniai informuojame, kad Lenkijos Respublikoje, įsigaliojus naujoms
Kelių eismo kodekso nuostatoms, iš asmenų, kurių transporto priemonė registruota ne Lenkijoje, (tame tarpe ir Lietuvos piliečiams, vairuojantiems ne savo vardu registruotą transporto priemonę), reikalaujamas dokumentas, patvirtinantis teisę į minėtą transporto priemonę (Įgaliojimas). Nepateikus tokio dokumento, gresia bauda iki 250 zlotų arba įspėjimas."
Balandžio 13 j., 10:21
Augis: Dviraciai saligatviuose! :) Kartais taip arti pravaziuoja, pralekia atrodo nutrenks! Ar neturėtų jie keliu važiuoti, o ne šaligatviu? Juk tai transporto priemone kaip bebutu...
Balandžio 13 j., 14:12
KETbilietai: Justai, važiuojant už LR ribų į Europos Sąjungos valstybes nereikia įgaliojimo vairuoti ne vairuotojo vardu registruoto automobilio. Svarbu turėti automobilio registracijos dokumentus ir tarptautinį privalomąjį draudimą (žalią kortą).
Augi, dviračių eismas šaligatviuose yra draudžiamas (KET 65 punktas), išskyrus tuos atvejus, kai šaligatviuose skiriamosiomis juostomis pažymimas dviračių takas. Pagal KET dviratininkai bet kokioje situacijoje neturi sukelti pavojaus pėstiesiems.
Balandžio 15 j., 04:28

<...>

 

Vairavimo mokyklos, kursai ir instruktoriai – mano nuomonė

KETbilietai: Ar rekomenduotumėt savo vairavimo mokyklą kitiems? Koks buvo jūsų instruktorius? Ar ištikrųjų išmokote vairuoti ? :)
Kovo 20 j., 13:02
Justina: Aš rekomenduočiau savo vairavimo mokyklą Kaune "Trys spalvos" labai šauni kompanija, super dėstytojas, aiškina daug dalykų iš savo patirties, duoda daug realių pavyzdžių, o instruktorius labai geras. Tikrai viską gerai išaiškina. :)
Balandžio 10 j., 04:14

<...>

 

Daugiau diskusijų skaitykite KETbilietai.lt Facebook puslapyje.

Jei turite klausimų, klauskite: [email protected]

 


Ką daryti norint gauti vairuotojo pažymėjimą?

Kaip pasiruošti vairavimo egzaminui savarankiškai?

Apie egzaminus VĮ „Regitra“

Atsiliepimai

Pagalba

Kokios informacijos Jums trūksta šiame puslapyje?

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Ne

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Ne

Baigti testą?

Yra neatsakytų klausimų. Jie bus užskaityti kaip neteisingai atsakyti klausimai.

Baigti testą?

Baigti testą?

Ar tikrai norite ištrinti savo profilį?

Jūs nebegalėsite prisijungti prie ketbilietai.lt

Patvirtinkite

Ar tikrai norite persiųsti kreditus?
Ne

Baigėsi klausimai

Eiti į pagrindinį?

Parašykite mums

Nėra kreditų

Užsisakykite čia

Įrašyti mokinį neįrašius kreditų

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie privatumo politika. Sutinku