Vairavimo mokyklų mokytojų atsiliepimai

 

KET bilietais naudojamės, kaip vairavimo mokykla tikrai ilgą laiką ir jokių nusiskundimų iš mokinių neturėjome. Testai tikrai panašūs į "Regitros" ir tikrai patogus naudojimas, tiek mokykloms, tiek mokiniams!

Eimantė B.

Vilniaus vairavimo mokykla

 


 

Matomi mokinių rezultatai ir statistika. Patogu naudoti mokykliniam egzaminui (įskaitai). Mokiniams patinka mokytis ir spręsti testus gali pagal temas ir mato savo mokymosi rezultatus, daromą pažangą. KETBILIETAI  apima visus kelių eismo taisyklių, saugaus vairavimo, automobilio sandaros ir ekologinio vairavimo klausimus.

Liudvikas N.

Juronas

 


 

Patinka šį programa nes klausimai panašūs į AB "Regitra" egzamino klausimus, po KET pakeitimų klausimai nuolatos/greitai atnaujinami, matomi mokinių rezultatai ir statistika, mokytis ir spręsti testus mokiniai gali pagal temas, nereikia diegti jokių programų į kompiuterį - viskas veikia internetu, mokiniai nuotoliniu būdu gali spręsti KET testus, patogus mokėjimas už kreditus.

Henrikas R.

Pavara

 


 

Naudojame jau seniai KETBILIETAI testus ir kol kas nesiruošiame keisti. Išlaiko teorijos egzaminą Regitrioje didžioji dalis mokinių.

Jonas K.

Jonroka

 


 

 

Mūsų mokiniai jau kelis metus mokosi ir ruošiasi egzaminams su ketbilietai.lt, rezultatai yra puikūs. Pastebėjome, kad nuo tada beveik 100 procentų jų išlaiko egzaminą AB „Regitra“ iš pirmojo karto. Mano geriausios rekomendacijos.

Taip pat matome, kad mokiniams patinka spręsti testus telefone - KETBILIETAI programėlėje.

Vilma

PERFEKTIN

 

 


 

 

KETBILIETAI veikia puikiai, testais lengva naudotis turint interneto ryšį, bet kuriame įrenginyje ar tai būtų kompiuteris ar išmanusis telefonas. Internetinis puslapis informatyvus, leidžiantis mokyklai prižiūrėti mokinio mokymosi procesą ir jam paaiškinti, patarti į ką dar reikėtų atkreipti dėmesį. Klausimai ir paveiksliukai yra labai panašūs į Regitros egzamine esančius klausimus. Testai patinka mūsų mokyklos mokiniams, nes juos išsprendę supranta eismo situacijas, išmoksta kelių eismo taisykles ir išlaiko teorijos egzaminą Regitroje.

 

Vidmantas G.
Vairavimo mokykla MOKOMUKAS

 


 

Mano mokiniai sako, kad per egzaminą "Regitroje" gauna panašių klausimų į esančius ketbilietai.lt svetainėje. Todėl rekomenduoju prieš einant laikyti egzamino spręsti testus būtent šiame puslapyje.

Egidijus Lukoševičius

Vairavimo teorijos mokytojas

 


 

Puslapis labai geras ir naudingas. Mokiniai džiaugiasi dėl nedidelės kainos, mums patinka užduočių sudėtingumas. Išmokus visas temas lengvai galima išlaikyti egzaminą AB "REGITRA". 

Eligijus

Skuodo kaimo verslų, amatų ir paslaugų mokykla

 


 

Jau daugiau nei du metus mūsų Mosėdžio gimnazijoje naudojame ketbilietai.lt testus moksleivių vairavimo teorijos mokymui ir galiu patikinti, kad tai labai patogūs, pakankamai profesionaliai paruošti bei nuolatos atnaujinami testai. Dar vienas pliusas yra tai, kad bet kokiu laiku vairavimo mokytojas gali pažiūrėti, kaip sekasi spręsti testus bet kuriam mokiniui. Tai leidžia koreguoti mokymo procesą, atsižvelgiant į kiekvieno mokinio išmokimo lygį. Mokiniams šie testai labai padeda geriau pasiruošti teorijos egzaminams „Regitroje“. 

Stanislovas

Vairuotojų ruošimo mokytojas - instruktorius

 


 

ketbilietai.lt testų klausimai naudingi mokiniams, nes aiškiai suformuluoti, neklaidinantys, labai panašūs į „Regitros“ egzaminų klausimus. Testus naudoju savo paskaitose, aiškinamės ir analizuojame pateiktas situacijas. Pastebėjau, kad mokiniai, kurie ruošėsi egzaminui spręsdami šiuos testus, egzaminą „Regitroje“ išlaikė iš pirmo karto.

Aida

Vairavimo mokykla Vairuva

 


 

Puslapis ketbilietai.lt gali būti naudojamas mokymuisi, nes klausimų apačioje galima perskaityti KET punktus, pagal kuriuos yra sukurti teisingi atsakymų variantai, o taip pat ir teisingus atsakymus pagrindžiantį paaiškinimą. Tai yra privalumas, palyginus su kitais KET testais.

Drąsuolis R.

Vairavimo teorijos mokytojas

 

...

 

Parašykite atsiliepimą >>

 


Spauskite čia, registruokitės ir išbandykite ketbilietai.lt testų ir įskaitų programą nemokamai!

Kaip uždirbti su ketbilietai.lt

Kokios informacijos Jums trūksta šiame puslapyje?

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Ne

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Ne

Baigti testą?

Yra neatsakytų klausimų. Jie bus užskaityti kaip neteisingai atsakyti klausimai.

Baigti testą?

Baigti testą?

Ar tikrai norite ištrinti savo profilį?

Jūs nebegalėsite prisijungti prie ketbilietai.lt

Patvirtinkite

Ar tikrai norite persiųsti kreditus?
Ne

Baigėsi klausimai

Eiti į pagrindinį?

Parašykite mums

Nėra kreditų

Užsisakykite čia

Įrašyti mokinį neįrašius kreditų

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie privatumo politika. Sutinku