Papildomo vairuotojų mokymo testas

Prasižengę pradedantieji vairuotojai ir vairuotojai, kuriems buvo daugiau nei metams atimta teisė vairuoti, privalo baigdami papildomą vairuotojų mokymą laikyti žinių patikrinimo testą.

 

Papildomo vairuotojų mokymo testas

(testas prieinamas tik tada, kai prisijungiate prie puslapio arba kai vairavimo mokykla jį jums aktyvuoja)

 

Testą sudaro 25 klausimai. Tik vienas atsakymas į klausimą yra teisingas. Testas laikomas išlaikytu, jei teisingai atsakyta į ne mažiau kaip 80 % klausimų.

Papildomas mokymas atliekamas vairavimo mokyklose

Papildomą vairuotojų mokymą atlieka vairavimo mokyklos, turinčios teisę vykdyti šiuos mokymus. Mokykloje pradedantis vairuotojas privalo pateikti asmens dokumentą ir įsigaliojusį teismo sprendimą arba policijos nutarimą, pagal kurį buvo nubaustas. Be to, pradedantysis vairuotojas turi pateikti vairuotojo pažymėjimą (išskyrus kai pažymėjimas yra atimtas).

Trunka vieną dieną

Teorijos ir psichologijos kursai bei papildomo mokymo testas vairavimo mokykloje dažniausiai yra užbaigiamas per vieną dieną.

Papildomą mokymą turi atlikti pažeidę KET vairuotojai

Papildomą vairuotojų mokymą reikia atlikti pradedantiems vairuotojams (turintiems mažiau nei 2 m. vairavimo stažą), kurie pažeidė šias Kelių eismo taisykles: pareigų pėstiesiems, lenkimo, draudimo vairuotojams naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis, eismo reguliavimo signalų nesilaikymu, įspėjamųjų signalų naudojimo, važiavimo per sankryžas, vairuotojų naudojimosi saugos diržais, motociklininko šalmais pažeidimais, nustatytu greičio viršijimu daugiau nei 10 km/h ir transporto priemonių vairavimu, kai nustatomas lengvas neblaivumo laipsnis (nuo 0,2 iki 0,4 prom.).

Papildomas mokymas taip pat privalomas vairuotojams, sukėlusiems eismo įvykį, kurio metu buvo sutrikdyta eismo dalyvių sveikata, ir motorinių transporto priemonių vairuotojams, kuriems teisė vairuoti buvo atimta dėl KET pažeidimų.

Mokymą reikia baigti per metus

Papildomi mokymai turi būti baigti per vienerius metus nuo pažeidimo padarymo datos. Vėliau pradedančio vairuotojo turimas laikinasis pažymėjimas nebus keičiamas į dešimt metų galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Jeigu per dvejus metus KET nebuvo pažeistos, bus išduotas dešimt metų galiojančios teisės be papildomo mokymo.

Nepažeidusieji Kelių eismo taisyklių vairuotojai dvejus metus galiojantį vairuotojo pažymėjimą turės teisę pakeisti į dešimt metų galiojantį vairuotojo pažymėjimą be papildomo mokymo.

 

Teisės aktas apie papildomą mokymą

 


 

Turite klausimų? Parašykite: [email protected]

Kokios informacijos Jums trūksta šiame puslapyje?

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Ne

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Ne

Baigti testą?

Yra neatsakytų klausimų. Jie bus užskaityti kaip neteisingai atsakyti klausimai.

Baigti testą?

Baigti testą?

Ar tikrai norite ištrinti savo profilį?

Jūs nebegalėsite prisijungti prie ketbilietai.lt

Patvirtinkite

Ar tikrai norite persiųsti kreditus?
Ne

Baigėsi klausimai

Eiti į pagrindinį?

Parašykite mums

Nėra kreditų

Užsisakykite čia

Įrašyti mokinį neįrašius kreditų

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie privatumo politika. Sutinku