Vairavimo egzaminas

MOKYKLINIAI EGZAMINAI

Mokykliniai egzaminai yra kaip repeticija prieš egzaminus „Regitroje“. Jie skirti tam, kad kuo daugiau mokinių valstybinius egzaminus išsilaikytų iš pirmo karto. Taip taupomas laikas ir pinigai, juk „Regitroje“ egzaminų perlaikymas yra mokamas.

 

Praktinis vairavimo egzaminas

Baigus praktinio vairavimo pamokas, laikomas mokyklinis praktinio vairavimo egzaminas. Egzamino tvarka dažniausiai yra analogiška „Regitros“ egzaminavimo tvarkai. Po egzamino mokinys sužino objektyvią nuomonę apie pasirengimo „Regitros'' egzaminams lygį, daromas klaidas. Išlaikius praktinį vairavimo egzaminą, reikia registruotis egzaminams „Regitroje“.

 

7 naudingi patarimai, kaip išlaikyti praktinį vairavimo egzaminą

 


 

VALSTYBINIAI VAIRAVIMO EGZAMINAI

Tiek teorinį, tiek praktinį vairavimo egzaminą VĮ „Regitra“ gali laikyti tik aštuoniolikos metų sulaukę asmenys.

 

Teorijos egzaminas „Regitroje“

Laikyti teorinį egzaminą „Regitroje“ galima pasiruošus savarankiškai. Registruotis į egzaminą galima telefonu arba internetu (adresu www.regitra.lt). Teorijos egzaminas vyksta prie kompiuterių ir susideda iš 30 klausimų (B kat., kitoms kategorijoms gali būti daugiau), iš kurių teisingai reikia atsakyti bent 80 procentų. B kat. testui spręsti skiriama 30 minučių.

Egzaminavimo programa yra unikali. Vairavimo mokyklose esamos programos gali būti labai panašios, tačiau ne tokios pačios. Valstybinio vairavimo teorijos egzamino kaina – 10,14 Eur (tiek pat kainuos ir kiekvienas perlaikymas, jei egzamino nepavyksta išlaikyti iš pirmo karto). Išlaikius valstybinį vairavimo teorijos egzaminą, galima laikyti praktinį vairavimo egzaminą.

 

Praktinis egzaminas „Regitroje“

Laikyti praktinį vairavimo egzaminą „Regitroje“ galima tik pabaigus nustatytą praktinio vairavimo kursą vairavimo mokykloje. Praktiniam egzaminui taip pat galima užsiregistruoti telefonu arba internetu.

 

DOKUMENTAI, REIKALINGI VALSTYBINIAM EGZAMINUI „REGITROJE“:

Asmens dokumentas;

  1. Vairavimo mokyklos baigimo liudijimas;
  2. Vairuotojo sveikatos patikrinimo pažyma. Tokias pažymas išduoda, bet kuri poliklinika (kaina nuo 10 iki 15 eurų). Taip pat galima patikrinti sveikatą ir pačioje mokykloje (kaina paprastai apie 10 eurų);
  3. Pirmosios pagalbos kursų baigimo pažymėjimas (kaina apie 15 Eur).
  4. Siekiant gauti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą, VĮ „Regitra“ reikės sumokėti už:
  • Teorijos egzaminą – 10,14 Eur
  • Praktinį egzaminą B kat. – 14,20 Eur

 

Egzaminas eksternu

Vairavimo kursai eksternu nuo kursų grupėje skiriasi tuo, kad mokinys teoriją gali pasiruošti pats, jam nereikia lankyti užsiėmimų. Tai galima padaryti sprendžiat testus svetainėje KETbilietai.lt. Pasiruošus teorijos egzaminui, galima registruotis teoriniam egzaminui. Tačiau praktinį vairavimo egzaminą galima laikyti tik pabaigus nustatytą praktinio vairavimo kursą vairavimo mokykloje. Tiesa, išlaikius vairavimo teorijos egzaminą „Regitroje“, galima papildomai mokytis vairavimo su šeimos nariu.

 


Ką daryti norint gauti vairuotojo pažymėjimą?

Kaip pasiruošti vairavimo egzaminui savarankiškai?

Vairavimo kursų kainos

Apie egzaminus VĮ „Regitra“


Kaip suvaldyti stresą per teorijos egzaminą?

KET bilietai ir testai

Atsiliepimai

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Ne

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Ne

Baigti testą?

Yra neatsakytų klausimų. Jie bus užskaityti kaip neteisingai atsakyti klausimai.

Baigti testą?

Patvirtinkite

Ar tikrai norite persiųsti kreditus?
Ne

Baigėsi klausimai

Eiti į pagrindinį?

Parašykite mums

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie privatumo politika. Sutinku