Kaip išlaikyti vairavimo teorijos egzaminą „Regitroje“ iš pirmo karto?

Kaip išlaikyti praktinį vairavimo egzaminą >>


 

 

Būsimieji AM, A ir B kategorijų transporto priemonių vairuotojai, teorijos egzaminui gali pasiruošti savarankiškai. Tačiau ar tikrai pakanka kelis kartus perskaityti kelių eismo taisykles (KET), kad įgytumėte žinių egzamino laikymui?

Norint pasiruošti ir sėkmingai išlaikyti teorijos egzaminą iš pirmo karto, vairuotojų mokymo specialistai pataria:

 

  • Išmokite KET teorijos kursą. Teorijos pamokas galite lankyti mokykloje arba baigti internetinį vairavimo teorijos pamokų kursą. Vairavimo kursų kainų skirtumas (su teorija ir be) yra nedidelis (apie 10-25 Eur), o žinių įgysite tikrai daug. Vairuotojų mokytojai profesionalai aptaria visus KET punktus su paaiškinimais, moko „skaityti tarp eilučių“, taip pat pasidalina egzaminų laikymo patirtimi, peržiūri dažniausiai mokinių daromas klaidas. Jie padės atsakyti į visus jums rūpimus klausimus, tad klauskite drąsiai!
  • Praktikuokitės spręsdami testus. Vien išklausyti KET teorijos kursą ir perskaityti KET knygutę neužtenka. Būtina praktikuotis sprendžiant testus. Baigus testą, neskubėkite išjungti klausimyno, peržiūrėkite teisingus ir neteisingus atsakymus, jei kyla neaiškumų, bandykite rasti atsakymus kelių eismo taisyklėse arba pasikonsultuokite su vairuotojų mokytojais, draugais, kolegomis. Ketbilietai.lt rasite naujausius testų klausimus, atitinkančius „Regitros“ reikalavimus. Jeigu, spręsdami testą, teisingai atsakote į 90-100 % klausimų - jūs esate pasiruošęs egzaminui!
  • Pailsėkite prieš egzaminą. Paskutinį vakarą prieš egzaminą nesimokykite arba tai darykite minimaliai. Atvirkščiai - atsipalaiduokite, gerai išsimiegokite. Tai žymiai svarbiau, nei dar pora valandų mokymosi!
  • Atvykite laiku. Skubėdami patiriate papildomą stresą, todėl geriau atvykti į „Regitrą“ 20-30 minučių prieš egzaminą. Šį laiką išnaudosite dokumentų pateikimui, sumokėsite mokestį už egzamino laikymą. Likusį laiką praleiskite laukiamajame, susipažinkite su aplinka, pasėdėkite, atsigerkite vandens ir nusiraminkite. Viskas bus gerai!
  • Nusiteikite geram rezultatui. Jūs sprendėte KET testus jau ne vieną kartą, jei rezultatai buvo teigiami - jūs galite išlaikyti egzaminą ir „Regitroje“! Pasitikėkite savo jėgomis ir galvokite pozityviai!
  • Susikaupkite. Egzamino metu atidžiai perskaitykite klausimus ir atsakymus. Vienas klausimas gali turėti daugiau nei vieną teisingą atsakymą, nepamirškite pažymėti juos visus. Egzamino metu tikrinamos ne tik jūsų KET teorinės žinios, bet ir eismo situacijų suvokimas, todėl pasirinkite atsakymus, labiausiai apibūdinančius jūsų veiksmus vairavimo metu. Jei nežinote teisingo atsakymo į klausimą, nestresuokite, skaitykite kitą klausimą ir bandykite į jį atsakyti teisingai. Egzaminas išlaikytas, atsakius teisingai į ne mažiau kaip 80% pateiktų klausimų, todėl jūs galite padaryti iki 6 klaidų.

 

Neišlaikytas egzaminas – ne pasaulio pabaiga. Jei vis dėlto išlaikyti nepavyko, nenusiminkite, peržiūrėkite teste padarytas klaidas, pabandykite suprasti, kodėl vieni ar kiti atsakymai yra teisingi. Kitą teorijos egzaminą galite laikyti ne anksčiau kaip po 7 dienų - turite pakankamai laiko jam pasiruošti! Sėkmės!

 

 AB "Regitra" praktiniai patarimai ruošiantis egzaminams

 


 

Primename, kad spręsdami testus ketbilietai.lt svetainėje galite pilnai pasiruošti vairavimo teorijos egzaminui. Klausimai čia nuolatos atnaujinami pagal naujausias taisykles ir egzaminų pasikeitimus. Prie daugumos klausimų rasite naudingus paaiškinimus, kurie leis ne tik išmokti, bet ir suprasti, kodėl klausimo atsakymai būtent tokie ir taip geriau juos įsiminti.

 

Išspręskite NEMOKAMĄ KET TESTĄ

  

 

 

 


 

Kaip išlaikyti praktinį vairavimo egzaminą >> 

Kokios informacijos Jums trūksta šiame puslapyje?

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Ne

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Ne

Baigti testą?

Yra neatsakytų klausimų. Jie bus užskaityti kaip neteisingai atsakyti klausimai.

Baigti testą?

Baigti testą?

Ar tikrai norite ištrinti savo profilį?

Jūs nebegalėsite prisijungti prie ketbilietai.lt

Patvirtinkite

Ar tikrai norite persiųsti kreditus?
Ne

Baigėsi klausimai

Eiti į pagrindinį?

Parašykite mums

Nėra kreditų

Užsisakykite čia

Įrašyti mokinį neįrašius kreditų

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie privatumo politika. Sutinku