Ar testų klausimai yra tokie patys, kaip „Regitroje“?

Vairavimo teorijos egzamino bilietai, pateikiami per egzaminą AB „Regitra“, nėra viešinami, todėl niekas neturi 100 procentų tokių pačių "Regitrinių" testų klausimų – nei vairavimo mokyklos, nei svetainės internete. Be to, „Regitra“ nuolat pildo ir koreguoja savo klausimų duomenų bazę.

 

Tačiau svetainėje ketbilietai.lt pateikiami klausimai yra ko gero panašiausi į „Regitros“ KET egzaminą, nes:

  1. Klausimai ketbilietai.lt svetainėje pateikiami iš visų temų, nurodytų oficialiame egzaminavimo sąlygų ir tvarkos apraše.

  2. KETBILIETAI® specialistai nuolatos apklausia asmenis, laikiusius teorijos egzaminą „Regitroje“ ir koreguoja bilietų ir testų klausimus pagal jų pastabas.

  3. KETBILIETAI® testų turinį nuolatos prižiūri vairavimo mokyklų dėstytojai, kurie ruošia mokinius egzaminui „Regitroje“ ir mato jų išlaikomumo statistiką. Todėl testai yra kuriami taip, kad padėtų kuo geriau pasiruošti egzaminui „Regitroje“.

  4. KETBILIETAI® specialistai nuolatos bendradarbiauja su AB „Regitra“, seka visas naujoves bei diegia jas ketbilietai.lt svetainėje.

Vairavimo mokyklų, kurios moko naudodamos KETBILIETAI® testus, mokiniai vairavimo teorijos egzaminą „Regitroje“ dažniausiai išlaiko iš pirmojo karto. Mokyklų atsiliepimus galite paskaityti čia.

Atsiliepimus asmenų, kurie mokėsi teorijos ketbilietai.lt svetainėje ir laikė egzaminus „Regitroje“, skaitykite čia.

 

Apie KETBILIETAI® testus >>


 

 

NEMOKAMAS KET TESTAS >>

Pabandykite išspręsti nemokamą KET testą. Testas sudarytas iš 30 klausimų. Po sprendimo galėsite peržiūrėti klaidas, su klausimu susijusius KET punktus bei papildomus paaiškinimus.

 

Kokios informacijos Jums trūksta šiame puslapyje?

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Ne

Patvirtinkite

Sprendimo laikas:

Ne

Baigti testą?

Yra neatsakytų klausimų. Jie bus užskaityti kaip neteisingai atsakyti klausimai.

Baigti testą?

Baigti testą?

Ar tikrai norite ištrinti savo profilį?

Jūs nebegalėsite prisijungti prie ketbilietai.lt

Patvirtinkite

Ar tikrai norite persiųsti kreditus?
Ne

Baigėsi klausimai

Eiti į pagrindinį?

Parašykite mums

Nėra kreditų

Užsisakykite čia

Įrašyti mokinį neįrašius kreditų

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti. Daugiau apie privatumo politika. Sutinku